Bačka poražna od Vojvodine – 0:2

0
689

Na prvoj proveri Bačkopalančana pred prolećnu sezonu u utakmici sa FK Vojvodinom koja je odigrana danas od 14 časova u „kući fudbala“ u Staroj Pazovi, FK Bačka je pretrpela poraz rezultatom 0:2.

U prvom poluvremenu, viđena je ujednačena igra dva tima, pri čemu su obe ekipe imale stopostotne prilike da dođu u vođstvo iz jedanaesteraca. Međutim, u osmom minutu, šut Darka Puškarića završio je preko gola, dok je u 22. sjajno intervenisao Nikola Perić, koji je odbranio udarac Igora Đurića. U drugom delu meča, Vojvodina je bila mnogo bolji tim na terenu, što je krunisala pogocima Trujića, na isteku jednog časa igre, odnosno Paločevića, koji je fantastično izveo slobodan udarac i postavio konačan rezultat utakmice.