KK „Feniks“ – izveštaji sa utakmica

0
431

Proteklog vikenda nastupale su četiri selekcije KK Feniks-a. Pogledajte rezultate koje su ostvarili.

Juniori (1998) Feniks-a su dočekali vodeću ekipu u prvenstvu KK „Budućnost“ iz Novog Sada. Gostijuća ekipa, do sad neporažena, nastavila je u istom ritmu. Samo u prvih nekoliko minuta je rezultat bio u egalu. Od tada pa do kraja utakmice razlika je samo rasla u korist gostiju da bi na kraju bilo vrlo ubedljivih 53:113.

Kadeti (2001) su gostovali u Novom Sadu ekipi KK „Defense“. Feniks je odigrao odlično prvo poluvreme i tokom tog dela je bio u prednosti. Početkom drugog dela domaćini igraju agresivniju odbranu i prekrću rezultat koji uz malo sportske sreće uspevaju da zadrže do karja utakmice i pobeđuju sa 71:66.

Pioniri (2002) Feniks-a su prvo odigrali zaostalu utakmicu sa KK „Spartak“ iz Subotice. U prvom poluvremenu se igrala zanimljiva košarka sa dobrim potezima na obe strane. Feniks je imao prednost od desetak poena. U nastavku je Feniks zaigrao još bolje i na kraju pobedio ubeljivo sa 90:68.

Ova selekcija je odigrala i utakmicu redovnog kola protiv ekipe KK „Tamiš“ iz Pančeva . Opravdala je ulogu favorita u ovom meču i bez ikakvih problema pobedila sa velikih 123:46.

Pioniri (2003) su dočekali ekipu KK „Čelarevo“ iz Čelareva. U opštinskom derbiju je u većem delu meča viđena neizvesna borba i dosta promena u vođstvu. U poslednjem periodu su igrači Feniks-a zaigrali fenomenalno u odbrani i na kraju su pobedili sa 83:57.

Budite prvi obavešteni o vestima iz opštine Bačka Palanka!
                       Pratite nas i na Facebooku: BPvesti
                       Instagramu: backapalankadesavanja
                       Twiteru:       BPdesavanja