Bačka efikasna na pripremama, pao i Radnički iz Niša

1097

Prvotimci Bačke su u okviru priprema na Kopaoniku, u subotu (01.07), odigrali novu kontrolnu utakmicu protiv superligaša Radničkog iz Niša.

OFK Bačka – Radnički (Niš) 3:2

Radnički je prvi poveo, nakon dosuđenog penala. Ipak, igrači Bačke su se brzo stabilizovali, suzbili su redove i uspeli da izjednače do kraja poluvremena, a onda, tokom drugog poluvremena i povedu sa 3:1.

Sredinom drugog poluvremena Radničkom je pošlo za rukom samo da smanji vođstvo Bačkopalančana, ali je to sve što su Nišlije mogle do kraja.

Prvotimci Bačke su na pripremama na Kopaoniku na kojima igrači rade pod prismotrom pomoćnih trenera Bojana Ofenbahera, Milana Mitrovića Novaka Malteškog i Stefana Kneževića. Igrački kadar predvodi kapiten Trivunović, tu su i starosedeoci Ilić, Varga, Nikolić, Švonja, Makarić, Luković, Čeković, Ivković, Bjeloš, Rogač i Zečević, te novajlije Račić, Šarac, Ungar, Jovanović, Slijepčević, Mlađević, Savinović, Micić, Kalać, Tahiri, Miljević i trojica golmana Jevrić, Lučić i Župić.