Ko su osvajači medalja iz KKK Tarkett na Prvenstvu Srbije?

KKK Tarkett je osvojio 49 odličja: 18 zlatnih, 15 srebrnih i 16 bronzanih

0
1762

BEOGRAD: Minulog vikenda okončano je Prvenstvo Srbije u kajaku i kanuu na mirnim vodama za 2017. godinu. U jednom od najmasovnijih takmičenja u istoriji ovog sporta, učestvovalo je preko 700 takmičara, iz čak 27 klubova.

Prvo mesto u ekipnom plasmanu pripalo je klubu „Tarkett“ iz Bačke Palanke (682 boda), drugo mesto osvojio je klub „Zorka“ iz Šapca (531,5), dok je takmičenje kao trećeplasirani završio klub „Tisin cvet“ iz Sente, sa osvojenih 268,5 poena.

Ovaj sjajan rezultat, koji je ostvario KKK Tarkett, upotpunjuje i činjenica da je osvojeno ukupno 49 odličja: 18 zlatnih, 15 srebrnih i 16 bronzanih. Pogledajte i ko su osvajači ovih medalja.

Zlatne medalje

Kategorija pionira:

  • Jovana Mladenović – Dunja Stanojev K-2 1000
  • Nevena Plavšić – Sandra Becin – Nikolina Margić – Dunja Stanojev K-4 1000

Kategorija kadeta:

  • Anja Damjanov – Jelena Bodor K-2 1000
  • Marko Balaš – Nikola Perak – Nikola Krnač – Zarija Zorić K-4 500
  • Anja Damjanov – Jelena Bodor K-2 500
  • Nevena Plavšić – Dunja Stanojev – Jovana Mladenović – Nikolina Margić K-4 500

Kategorija juniora:

  • Saša Rodić K-1 1000
  • Anja Damjanov – Jelena Bodor K-2 1000
  • Nikola Perak – Srđan Aćić K-2 1000
  • Zarija Zorić – Nikola Krnač K-2 500
  • Ognjen Tomić C-1 200

Kategorija seniora:

  • Nemanja Stefanović C-1 1000
  • Stefan Vekić – Simo Boltić K-2 1000
  • Ognjen Tepić – Ognjen Tomić C-2 1000
  • Nemanja Stefanović C-1 500
  • Simo Boltić – Stefan Vekić K-2 500
  • Nemanja Stefanović – Strahinja Mladežić C-2 200
  • Ognjen Tepić – Ognjen Tomić C-2 500

Srebrne medalje

Kategorija pionira:

  • Dunja Stanojev K-1 1000
  • Žarko Stanojev – Marko Radusin K-2 1000
  • Marko Radusin K-1 500

Kategorija kadeta:

  • Nikola Perak K-1 1000
  • Jelena Bodor K-1 1000
  • Nikola Perak K-1 500
  • Marko Balaš – Vuk Sauer K-2 500

Kategorija juniora:

  • Ognjen Tomić C-1 1000
  • Ognjen Tomić C-1 500
  • Anja Damjanov – Jelena Bodor K-2 500

Kategorija seniora:

  • Nemanja Stefanović – Strahinja Mladežić C-2 1000
  • Stefan Vekić K-1 500
  • Strahinja Mladežić C-1 500
  • Strahinja Mladežić C-1 200
  • Nemanja Stefanović – Strahinja Mladežić C-2 500

Bronzane medalje

Kategorija pionira:

  • Marko Radusin K-1 1000
  • Jovana Mladenović K-1 1000

Kategorija kadeta:

  • Anja Damjanov K-1 1000
  • Nikola Karanović – Strahinja Božin K-2 1000

Kategorija juniora:

  • Saša Rodić K-1 500
  • Katarina Janić – Ivona Hornjaček K-2 500
  • Katarina Janić – Ivona Hornjaček K-2 200
  • Srđan Aćić K-1 1000

Kategorija seniora:

  • Strahinja Mladežić C-1 1000
  • Ivona Hornjaček – Katarina Janić K-2 1000
  • Ivona Hornjaček – Katarina Janić K-2 500
  • Strahinja Stefanović-Luka Karanović – Simo Boltić – Stefan Vekić K-4 500
  • Stefanović Strahinja K-1 200
  • Strahinja Stefanović-Simo Boltić K-2 200
  • Ognjen Tepić-Ognjen Tomić C-2 200
  • Strahinja Stefanović – Luka Karanović – Simo Boltić – Stefan Vekić K-4 200

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here