Velika pobeda Panonije na početku sezone!

782
BAČKA PALANKA: OK „Panonija“ je takmičarsku sezonu 2017/2018. započela velikom pobedom. Rezultatom 3:0  savladana je ekipa OK „Pančevo 013“. To je ekipa koja se bori za titulu, koja je Bačkopalančankama u prošlosezonskom takmičenju nanela oba poraza, i kao domaćinima i kao gostima.
Neizvesnost i rezultatska klackalica na ovom meču je bila prisutna samo u drugom setu. Gosti su u završnici seta poveli i sa 4 poena ralike, ali je ekipa OK Panonija strpljenjem i upornošću uspela da uhvati prikljućak i preokrene rezultat u svoju korist, savladavši protivnika rezultatom 26:24.
„Čestitala bih devojkama na samom pristupu utakmici i zalaganju na terenu. Osećala se pozitivna atmosfera i pobednički duh, što nam je donelo rezultat i tri boda za početak sezone“, izjavila je trener Borki nakon meča.
Sastav: Majkić, Milovac, Knežević, Zorić, Borki, Đurković, Vojinović, Galić, Ninković i Stanojev.