Održane Ulične trke 2017. (FOTO GALERIJA)

Tradicionalnom manifestacijom obeležen Dan Opštine u Bačkoj Palanci.

0
2132

BAČKA PALANKA: U organizaciji Saveza za školski sport Opštine Bačka Palanka juče su održane tradicionalne „Ulične trke“. Održano je ukupno 14 trka u kojima je učestvovalo blizu 500 dece iz osnovnih i srednjih škola iz cele opštine, kao i deca iz PU „Mladost“.

Lazar Radoš

Sekretar Saveza za školski sport Opštine Bačka Palanka, Lazar Radoš rekao je da Ulične trke imaju dugu tradiciju kod nas.

„Ulične trke se održavaju već dugi niz godina, sigurno preko 50 godina. Nastavili smo tu tradiciju i trudimo se da je održimo na istom nivou“.

On je dodao da što se tiče odziva škola, od 10 osnovnih škola, 9 se prijavilo, jedino Tovariševo nije moglo da dođe, a srednje škole su sve tu.

Medalje i diplome nagrađenima dodelio je predsednik Saveza za školski sport Opštine Bačka Palanka, profesor Jovo Radoš.

.

 

REZULTATI ULIČNIH ATLETSKIH TRKA 20.10.2017. 

POLETARCI – PU „Mladost“ Bačka Palanka
1. Zetko Lejla
2. Vještica Vanja
3. Savić Marina

1. Tomić Lazar
2. Savić Vidak
3. Bjelobrk Stefan

MLAĐI PIONIRI/KE
1. Leškov Milica „Braća Novakov“ 5. razred
2. Polić Jovana „Desanka Maksimović“ 5. razred
3. Duvnjak Adrijana „Desanka Maksimović“ 5. razred

1. Petković Jelena „Vuk Karadžić“ 6. razred
2. Paroški Andrea „Vuk Karadžić“ 6. razred
3. Temerinac Mia „Žarko Zrenjanin“ 6. razred

1. Živković Bruno „Sveti Sava“ 5. razred
2. Vlajkov Miloš „Vuk Karadžić“ 5. razred
3. Vujinović Vuk „Vuk Karadžić“ 5. razred

1. Laćarak Lazar „Vuk Karadžić“ 6. razred
2. Salčak Mario „15. Oktobar“ 6. razred
3. Kopanja Uroš „Žarko Zrenjanin“ 6. razred

PIONIRI/KE
1. Đurić Anđela „Branko Ćopić“ 7. razred
2. Stanojev Dunja „Vuk Karadžić“ 7. razred
3. Zorić Ivana „Zdravko Čelar“ 7. razred

1. Popov Aleksandra „Braća Novakov“ 8. razred
2. Rapoti Nađa „Vuk Karadžić“ 8. razred
3. Kecman Iva „Zdravko Čelar“ 8. razred

1. Milanov Branislav „Braća Novakov“ 7. razred
3. Nikolić Saša „15. Oktobar“ 7. razred
2. Zorić Aleksandar „Zdravko Čelar“ 7. razred

1. Krstić Vukašin „Vuk Karadžić“ 8. razred
2. Grgić Marko „Vuk Karadžić“ 8. razred
3. Krivošija Aleksa „Desanka Maksimović“ 8. razred

MLAĐI OMLADINCI/KE
1. Kovačević Snežana „R. Uvalić“ 1. i 2. razred
2. Popović Teodora „Gimnazija“ 1. i 2. razred
3. Grbić Jasna „R. Uvalić“ 1. i 2. razred

1. Božin Strahinja „R. Uvalić“ 1. i 2. razred
2. Bošković Miloš „R. Uvalić“ 1. i 2. razred
3. Sauer Vuk „Gimnazija“ 1. i 2. razred

OMLADINCI/KE
1. Jovanović Nikolija „R. Uvalić“ 1. i 2. razred
2. Hornjaček Ivona „R. Uvalić“ 1. i 2. razred
3. Vjekić Jovana „R. Uvalić“ 1. i 2. razred

1. Gajdobranski Marko „Gimnazija“ 3. i 4. razred
2. Dražić Miloš „9. Maj“ 3. i 4. razred
3. Lončarević Milan „9. Maj“ 3. i 4. razred

EKIPNO: OSNOVNE ŠKOLE
1. OŠ „Vuk Karadžić“ Bačka Palanka 197 bodova
2. OŠ „Desanka Maksimović“ Bačka Palanka 103 boda
3. OŠ „Sveti Sava“ Bačka Palanka 70 bodova
4. OŠ „Zdravko Čelar“ Čelarevo 63 boda
5. OŠ „Braća Novakov“ Silbaš 56 bodova
6. OŠ „15. Oktobar“ Pivnice 38 bodova
7. OŠ „Branko Ćopić“ Mladenovo 30 bodova
8. OŠ „Žarko Zrenjanin“ Obrovac 28 bodova

SREDNjE ŠKOLE
1. SSŠ „Dr Radivoj Uvalić“ B.Palanka 180 bodova
2. Gimnazija „20. Oktobar“ B. Palanka 70 bodova
3. TŠ „9 Maj“ B. Palanka 46 bodova

Nakon trka, Savez za školski sport dodelio je svim osnovnim i srednjim školama lopte koje su obezbedili zahvaljujući sredstvima dobijenim od kompanije „Kalsberg“.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here