OFK Bačka – Radnik 1:0 (VIDEO)

888

Bačka Palanka – Stadion: „Slavko Maletin Vava”. Gledalaca: 3.000. Sudija: Momčilo Marković 7. Pomoćnici: Goran Stanojević 7, Miloš Miškeljin 7 (svi iz Beograda). Žuti kartoni: Mićić (OFK Bačka), Stevanović (Radnik). Strelac: 1:0 Gavrić u 26. minutu.

OFK BAČKA: Zogović, Ilić, Bajić (61. Mladenović), Bjeloš, Makarić (72. Spremo), Jovanović, Pantić, Grabež, Radinović, Gavrić (81. Arsić), Mićić.

RADNIK: Vasiljević, Mladenović, Žarković, Stevanović, Milovanović, Pantelić, Kovačević (38. Stojanović), Keremeh, Ristović (72. Đorđević), Pejčić (78. Pavlović), Zlatanović.

OFK Bačka – Radnik 1:0 (1:0)

Domaćin je došao je u vođstvo u 26. minutu: posle dobre akcije lopta je došla do Gavrića, sa 25 metara pogodio je sam desni gornji ugao golmana Vasiljevića. Surduličani su u 80. minutu preko Žarkovića pogodili desnu stativu gola Zogovića. Tri minuta kasnije, Luka Mićić je prošao po levoj strani i tukao iskosa, ali je odbrana gostiju dobro intervenisala.