Pobede Branka Radanova i Zdravka Crnjaskog u Kraljevu

Na kraljevačkoj stazi Trešnjare održane međunarodne moto - kros trke

0
952

KRALJEVO: U prisustvu oko 1000 gledalaca na kraljevačkoj stazi Trešnjare, održane su moto – kros trke, na kojima su pored takmičara iz Srbije nastupili i vozači iz Slovenije i Makedonije. Osvajanjem dva prva, dva druga i tri treća mesta, takmičari bačkopalanačkog „BAP racing team“-a ostvarili su sjajan rezultat.

Član bačkopalanačkog kluba Stedfan Radanov u klasi MX-1 bio je treći, a njegov klupski kolega Vojislav Crnjanski u klasi MX-2 junior, zauzeo je drugo mesto. U ove dve klase nastupilo je 16 takmičara.

Sedam vozača uzelo je učešće u trci u klasi MX-65, a članovi bačkopalanačkog kluba Danilo Crnjanski i Stefan Menčik zauzeli su peto, odnosno sedmo mesto.

Na stazi Trešnjare koja je bila izuzetno teška za vožnju, zbog velike kiše koja je padala pre početka trka, u klasama MX-S i MX-3, nastupilo je devetnaest vozača. U klasi MX-3 Vlatko Provodovski je bio peti, a u klasi MX-S, Branko Radanov je zauzeo prvo mesto. U istoj klasi Pantelija Vukobratov je bio treći.

U trci popularnih kvadova, prva tri mesta pripala su članovima „BAP racing team“-a, Očekivano prvi, bio je Zdravko Crnjanski, drugo mesto pripalo je Dimitriju Miti Bjelošu, a treće Oliveru Feketeu.

Na trkama održanim u Kraljevu, takmičari bačkopalanačkog kluba učestvovali su zahvaljujući pruženoj pomoći od strane sponzora: TDM voće, Pašin farm, DDOR Novi Sad, Auto servis Crnjanski, Lider transport, Ćosić doo, Bjeloš doo, Speed trade svi iz Bačke Palanke, JKP Tvrđava Bač i Apatinska pivara Apatin.

„Nakon trka održanih u Kraljevu, u ekipno jedan profi klasi (MX-1, MX-2, MX-65 i MX-85), naš klub je rangiran na četvrto mesto. Sa druge strane u ekipno 2 (ATV Quad, MX-S, MX-3 i MX-B), članovima našeg kluba je pripalo prvo mesto. Drugoplasiranu ekipu ostavili smo za čak 80 bodova“, kaže Zdravko Crnjanski predsednik „BAP racing team“-a i ujedno koristi priliku da najavi velike moto trke, koje će „BAP racing team“ organizovati u Tovariševu 29 i 30. septembra.

Na trkama održanim u Kraljevu, takmičari bačkopalanačkog kluba učestvovali su zahvaljujući pruženoj pomoći od strane sponzora: TDM voće, Pašin farm, DDOR Novi Sad, Auto servis Crnjanski, Lider transport, Ćosić doo, Bjeloš doo, Speed trade svi iz Bačke Palanke, JKP Tvrđava Bač i Apatinska pivara Apatin.

 

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here