Počeo jesenji deo takmičenja u svim vojvođanskim ligama: Gajdobrani i Mladenovljani ne popuštaju

0
315

Proteklog vikenda odigrani su mečevi u svim vojvođanskim ligama za 2018. godinu, čime je i zvanično počeo jesenji deo takmičenja.


U većini liga u ovom delu sezone predviđeno je da se odigraju 4 kola, osim u ligama sa više od 10 klubova, gde se igra jedno kolo više, kao i u prolećnom delu sezone.

Bačka liga Novi Sad

Rezultati 6. kola: Hercegovac (Gajdobra) – Mladost (Bački Petrovac) 3,5:2,5, Detelinara (Novi Sad) – Mladenovo 2:4, Srbobran – Anpasan (Novi Sad) 4:2, Čenejac 1 (Čenej) – Temerin 5,5:0,5, Sutjeska (Bačko Dobro Polje) – Bačka Palanka 1,5:4,5.

Plasman posle 6. kola: 1. Hercegovac 15 (23), 2. Mladenovo 15 (22), 3. Srbobran 13 (22), 4. Bačka Palanka 11 (23), 5. Čenejac 1 10 (17), 6. Mladost 8 (20), 7. Detelinara 7 (17), 8. Anpasan 4 (16), 9. Sutjeska 2 (12), 10. Temerin 0 (8).

Bačka liga Subotica

Rezultati 6. kola: Penzioner (Subotica) – Bezdan 3,5:2,5, Hajduk (Kula) – „Žaki Jozef“ (Stara Moravica) 3:3, „Lajoš Šegi“ (Bajša) – BTŠK (Bačka Topola) 5:1, Vrbas – Omladinac (Kucura) 3:3, Ravangradske ajkule (Sombor) – Vulkan Protektor (Apatin) 1,5:4,5.

Plasman posle 6. kola: 1. „Lajoš Šegi“ 16 (25), 2. Vulkan Protektor 14 (22,5), 3. Penzioner 13 (21,5), 4. Omladinac 13 (20), 5. BTŠK 7 (15,5), 6. Vrbas 6 (17), 7. Hajduk 4 (15,5), 8. Ravangradske Ajkule 4 (13,5), 9. Bezdan 3 (15), 10. „Žaki Jozef“ 2 (14,5).

Banatska liga sever

Rezultati 6. kola: Proleter (Čoka) – Mladost (Bočar) 4,5:1,5, Jedinstvo (Novi Bečej) – Rusanda (Melenci) 2:4, Mladost (Banatski Despotovac) – Naftagas 2 (Elemir) 3:3, Bilećanin (Sečanj) – Radnički (Kikinda) 3:3, Proleter (Zrenjanin) – Napredak (Čestereg) 4:2.

Plasman posle 6. kola: 1. Rusanda 11 (21,5), 2. Mladost (BD) 11 (20,5), 3. Bilećanin 10 (20), 4. Proleter (Čo) 10 (18), 5. Radnički 9 (19,5), 6. Naftagas 2 8 (19), 7. Proleter (Zr) 8 (18,5), 8. Jedinstvo 6 (16,5), 9. Mladost (Bo) 4 (13), 10. Napredak 2 (13,5).

Banatska liga jug

Rezultati 6. kola: Radnički (Kovin) – Sloga (Plandište) 3,5:2,5, „Bora Kostić” (Vršac) – Kovačica 2,5:3,5, „Bora Ivkov” (Banatsko Novo Selo) – Banatski Karlovac 4:2, Alibunar – PAŠK (Pančevo) 2,5:3,5, Bela Crkva – Unirea (Ritiševo) 2:4.

Plasman posle 6. kola: 1. „Bora Ivkov” 18 (24,5), 2. Kovačica 16 (21), 3. „Bora Kostić” 15 (23,5), 4. Sloga 8 (18,5), 5. Radnički 7 (17), 6. Unirea 5 (16,5), 7. Banatski Karlovac 5 (16), 8. PAŠK 4 (16), 9. Bela Crkva 4 (12,5), 10. Alibunar 3 (14,5).

Sremska liga

Rezultati 7. kola: Hajduk (Beška) – Sloven 2 (Ruma) 3:3, Sremac (Vojka) – „Car Uroš“ (Jazak) 5:1, Banovci Dunav – Srem (Sremska Mitrovica) 3,5:2,5, Radnički (Šid) – Šimanovci 3:3, Jednota (Šid) – Cement (Beočin) 4,5:1,5, Sloga (Inđija) je bila slobodna.

Plasman posle 7. kola: 1. Sloga 16 (23,5), 2. Banovci Dunav 15 (24), 3. Radnički 13 (22,5), 4. Hajduk 10 (22,5), 5. „Car Uroš“ 9 (16,5), 6. Sremac 7 (20,5), 7. Srem 7 (16), 8. Sloven 2 6 (18), 9. Jednota 6 (14), 10. Cement 5 (16,5), 11. Šimanovci 5 (16).

Zonska liga Srema

Rezultati 7. kola: Brile (Ruma) – Banoštor 2:4, Sloven 3 (Ruma) – Banovci Dunav 2 4:2, Sremac (Čerević) – Podunavac (Belegiš) 2,5:3,5, Sloga 2 (Inđija) – LŠK Laćarak 2,5:3,5, Platičevo – Donji Srem (Pećinci) 4:2.

Plasman posle 7. kola: 1. LŠK 18 (27), 2. Sloga 2 16 (27), 3. Banovci Dunav 2 16 (26,5), 4. Podunavac 11 (20), 5. Sloven 3 10 (22), 6. Platičevo 10 (19), 7. Banoštor 6 (19,5), 8. Sremac 6 (19), 9. Brile 4 (18), 10. Donji Srem 1 (12).

MOL Srem

Rezultati 5. kola: Rudar (Vrdnik) – Borac (Veliki Radinci) 2,5:3,5, Sloga 3 (Inđija) – Putinci 6:0, Deč je bio slobodan.

Severnobačka liga

Rezultati 6. kola: Žednik (Stari Žednik) – „Miloš Rakić“ (Ratkovo) 3:3, Mladost (Odžaci) – Prigrevački šahovski klub (Prigrevica) 4:2, Ada – Vuk-mat (Bačka Topola) 0,5:5,5, „Miljo Vujović“ (Crvenka) – Radnički (Tornjoš) 4:2, Karavukovo – Polet 2 (Rastina) 2:4.

Južnobačka liga

Rezultati 6. kola: Pravi potez (Novi Sad) – DŠK „Kapablanka 1992“ (Novi Sad) 1,5:4,5, Borac (Novi Sad) – Jugović 2 (Kać) 3:3, Vojvodina (Tovariševo) – Titel 4:2, Zmajevo – Bubamara (Novi Sad) 2,5:3,5, ŠK „64“ (Novi Sad) – Kraljica PTT 2 (Petrovaradin) 2,5:3,5.

Severnobanatska liga

Rezultati 7. kola: Zlatica – Sarča (Sutjeska) 4:2, Aradac – Budućnost 2 (Srpska Crnja) 2,5:3,5, Mladost (Lukićevo) – Petrovgrad (Zrenjanin) 4:2, Zadrugar (Lazarevo) – 2. Oktobar (Kumane) 3:3, Novi Kneževac – Borac (Aleksandrovo) 2,5:3,5.

Južnobanatska liga

Rezultati 8. kola: Kefalo (Omoljica) – Voja poštar (Gaj) 5:1, Borac (Starčevo) – Jabuka 1:5, Agrostepa (Ilanya) – Bavanište 5:0, Izbište – Vulturul (Grebenac) 4:2, „Bata Ćosić“ 2 (Opovo) – Padina 4:2, Spartak (Debeljača) – „Aljehin“ (Pančevo) 1:5, Čokot (Gudurica) je bio slobodan.

MOL Subotica

Rezultati 6. kola: Potisje (Kanjiža) – Spartak 2 (Subotica) 5:1, Gornji Breg – Senta 2 4,5:1,5, Gunaroš – Panonija 2:4, Bačka 2 (Pačir) – Eđšeg (Mali Iđoš) 4:2, HAŠK-Zrinjski (Subotica) je bio slobodan.

MOL Sombor

Rezultati 4. kola: Sivac – Lipar 4:2, Bački Breg – Rusin (Ruski Krstur) 6:0, Aleksa Šantić je bio slobodan.

MOL Vrbas

Rezultati 5. kola: Kulpin – Bač 2:4, Mladost 2 (Bački Petrovac) – Borac (Obrovac) 4,5:0*, Sutjeska 2 (Bačko Dobro Polje) – Gimnazijalac (Bačka Palanka) 4:2, Selenča je bila slobodna.

MOL Zrenjanin

Rezultati 4. kola: Mlada Lika (Banatsko Karađorđevo) – Jedinstvo (Ečka) 2:4, Lehel (Mužlja) – Radnički (Jaša Tomić) 5:1.

Novosadska liga

Rezultati 7. kola: Šajkaš (Šajkaš) – Penzioner Nedeljko Rudić (Novi Sad) 2,5:3,5, Bukovac – „Mihail Talj“ (Veternik) 2,5:3,5, Omladinac (Žabalj) – Pion (Bečej) odloženo, Hajduk (Gardinovci) – Jedinstvo (Rumenka) 2:4, Čenejac 2 (Čenej) – Eđšeg (Novi Sad) 1,5:4,5, Šajkaš (Kovilj) – Hajduk (Čurug) odloženo, Bubamara 2 (Novi Sad) je bila slobodna.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here