Panonija maksimalnim rezultatom do nove pobede

632

BAČKA PALANKA: U okviru Druge lige Srbije za odbojkašice OK Panonija je trijumfovala na domaćem terenu protiv ekipe Slavija iz Novog Sada rezultatom 3:0.

Nataša Borki

Za što čvršću poziciju u vrhu  tabele, palančankama su pobeda i osvojena tri boda iz ovog susreta bili veoma važni, a ujedno je i prva utakmica u dosadašnjem takmičenju dobijena maksimalnim rezultatom 3:0.

„Veoma sam zadovoljna zalaganjem devojaka. Pokazuju sve bolju igru kako se bliži kraj jesenjeg dela takmičenja i na tome im čestitam. Pohvalila bih Tijanu Đurković koja je u ovom susretu pružila odličnu partiju“ – izjavila je za BAP VESTI trener Panonije, nataša Borki.

Sastav: Majkić, Milovac, Knežević, Zorić, Savić, Đurković, Ninković, Novaković, Vojinović, Stanojev.

U okviru Druge vojvođanske lige odbojkašice „Panonija 2“ gostovale su u Apatinu, istoimenoj ekipi i tom prilikom izgubile rezultatom 3:1.

Samo u drugom setu, palančanke su pokazale odličnu igru i maksimalno zalaganje, pa je to i jedini set koji su osvojile.

„Rezultat u ovom takmičenju nije prioritet i zato me to ne brine. Međutim, ono što je nedopustivo je nedovoljno zalagaganje na terenu“, izjavio je trener Stevan Nikolajević.