Doček Srpske Nove godine u Novom Sadu

0
543

Evo kompletnog programa sa satnicom i lokacijama za Doček 7527. 13. januara u Novom Sadu!


@ Sinagoga
1) Roman Simović 19:00
karte: 600rsd, u pretprodaji do danas u 22:00

@ Srpsko narodno pozorište

2) Velika sala / Roby Lakatos (Mađarska) 21:00
*karte: 800rsd, u pretprodaji do danas u 22:00

3) Mala sala / “Baš čelik” – opera za decu 16:00
*karte: 500rsd, u pretprodaji do danas u 22:00

4) Mala sala / Garavi Sokak 20:00* RASPRODATO

5) Kamerna scena / Renzo Spiteri (Malta) 17:00 *ulaz slobodan.

@ SPENS

6) Mala sala

– Planet of Zeus 20:30
– Ritam nereda 21:40
– Partibrejkers 23:00
*karte: 600rsd, u pretprodaji do danas u 22:00

7) Zapadni hol

– Moderan cirkus “Kabare Bre” 20:00
*karte: 600rsd, u pretprodaji do subote u 22:00

@ NIS

8. Lena Kovačević 21:00
*karte: 600rsd, u pretprodaji do danas u 22:00

@ MKC “Petefi Šandor”

9) Atomsko sklonište (Hrvatska) 20:00
*karte: 600rsd, u pretprodaji do danas u 22:00

@ Pozorište mladih

10) Velika sala / Sanja Ilić i Balkanika 19:00
*karte: 600rsd, u pretprodaji do danas u 22:00

11) Mala sala / Miss Monroe 20:30 *ulaz slobodan.

@ StudioM

12) Hol / Del Arno Band 20:00
*karte: 600rsd, u pretprodaji do danas u 22:00

13) Sala / Maika 22:00
*karte: 400rsd, u pretprodaji do danas u 22:00

14) Mala sala / Koncert novosadskih muzičkih škola 16:00, *ulaz slobodan

@ Novosadsko pozorište

15) Velika sala / Đorđe Miljenović 21:00*RASPRODATO

16) Mala sala / Еrotizam (Vrooom) – pozorišna predstava 22:00*ulaz:800din

@ Matica srpska

17) Benjamine Fehr (Nemačka) b2b Sloxxx 19.00 *ulaz slobodan.

@ Novosadski sajam / hala 4

18) Back to the ROOTS*ulaz 1000din

– Adept (Rusija) b2b Mir 22:00
– E-Mantra (Rumunija) 00:00
– Etnica (Italija/Španija) 1:30
– Pleiadians ((Italija/Španija) 03:00
– Da Peace 4:30

@ Kulturni centar Novog Sada

19) Tribina mladih / Sana Garić 20:00
Velika sala / Bitipatibi 21:00

@ Galerija Matice srpske
20) Mjuzikl “Ko se boji Isadore Dunkan” 17:00, 19:00 *ulaz slobodan.

@ Spomen-zbirka Pavla Beljanskog
21) “U susret jubileju”, koncert OMŠ “Josip Slavenski” 18:00 *ulaz slobodan.

@ Muzej Vojvodine
22 Koncert duhovne muzike “Iznad Istoka i Zapada” 19:00 *ulaz slobodan.

@ Američki Kutak
23) Evergreen hits – Loran & David 19:30 *ulaz slobodan.

@ Kulturna stanica Svilara
24) Zemlja Gruva 19:00 *RASPRODATO

@ Gerila Bar
25) Sajsi MC & DJ BKO 23:00 *ulaz:500din

@ Shamrock Bar
26) Nemesis 19:30 *ulaz slobodan.

@ Absolut bar
27) Piotr Damasiewicz (Poljska) 21:00 *ulaz slobodan.

@ Bulevar Books
28) Plavi ptičić i Tisa Lekić 20:00 *ulaz slobodan.

@ KC Lab
29) DJ Marko Milosavljević 21:00 *ulaz:100din

@ Dom b-612
30) Josip A Lisac / Čičini Čvorci / DJ Smuk zbl 21:30 *ulaz: 200din

@ KC “Mladost” Futog
31) Serboplov 20:00 *ulaz slobodan.

@ Mad Night Club
32) Prti Bee Gee 22:00*ulaz:800din

@ Puberaj
33) Rahmanee 21:00*ulaz slobodan

@ Zavod za kulturu Vojvodine
34) Film „Boja nara“ & Nicolas Jaar Soundtracks 20:00*ulaz slobodan

@ Salaš 137
35) Tamburaši 21:00 *ulaz slobodan

@ Giardino
36) DJ Raša i DJ Radak 22:00 *ulaz slobodan

@ Lazin Salaš
37) Lepi Kole i Orkestar “Aleksandar” 21:00 *ulaz
slobodan

@ Kafemat
38) DJ Alex Subb 22:00 *ulaz slobodan

@ Absolut Terasa
39) Apsolutno Romantično 21:00 *ulaz:600din

@ Tata Brada
40) Negde između 22:00*ulaz slobodan

@ Gorski Smeško
41) Šumski доček 22:00*ulaz slobodan

@ Irish Pub “Red Cow”
42) Tradicionalni doček, 21:00 *ulaz slobodan

@ Pivnica Gusan
43) Peđa Đuran, 21:00*ulaz slobodan

@ Brauhaus
44) Srđan Ignjatov & bend, 21:00*ulaz slobodan

@ Rock’n’Fork
45) Amajlija, 21:00*ulaz slobodan

@ The Pub
46) Branimir Rosić & bend, 21:00*ulaz slobodan

@ Ajnfort s
47) Miloš Bajat Unplugged, 22:00*ulaz slobodan

@ Dum Dum Room
48) Swendicci, 21:00*ulaz slobodan

@ Pub ‘N’ Club
49) DJ Nexus, 21:00*ulaz slobodan

@ Gregors Pub
50) DJ LEE MAN, 21:00*ulaz slobodan

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here