Potreban administrativni referent

0
2497

Kompanija Interomega je osnovana 1984. godine i od tada uspešno posluje prevashodno iz razloga jer je im je imperativ zadovoljstvo klijenata. U sklopu kompanije poseduju lanac maloprodajnih objekata. To su prodavnice „Ljubav i moda“ i „Glamurama“. Bave se i održavanjem domova, poslovnih objekata, automobila i svih ostalih vozila, za šta je zadužen „Tepih-servis ANA“.

Interomega doo, Bačka Palanka, Svetozara Miletića 34,

Oglašava konkurs za sledeće radno mesto u Bačkoj Palanci

Administrativni referent

1 izvršioc

Opis posla:

  • Elektronska i telefonska komunikacija;
  • Organizovanje kancelarijskog poslovanja;
  • Izrada i distribucija dokumenata;
  • Prodaja profesionalne hemije i mašina

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema. Poželjna visoka stručna sprema (nije uslov);
  • Dobro poznavanje rada na računaru;
  • Organizacione sposobnosti;
  • Poželjno poznavanje stranog jezika (Engleski, Ruski ili Nemački)
  • Spremnost na terenski rad;
  • Komunikativnost na visokom nivou;

Nudimo:

  • Redovna zarada;
  • Visoka kolegijalnost u timu;
  • Radno vreme od 08h do 15:30h, vikend slobodan.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju pošaljite svoju radnu biografiju na e-mail:

office@interomega.co.rs

ili

pozovite 021/6044-647 da zakazete razgovor

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here