Bjeloš kapitenski za veliki bod u gostima (VIDEO)

518

SURDULICA: Fudbaleri Radnika i Bačke odigrali su nerešeno u prvom kolu plej-auta Superlige.

FK Radnik – OFK Bačka 1:1 (1:0)

Domaći su ispustili prednost iz prvog dela utakmice i propustili veliku šansu da u nastavak prvenstva uđu u nešto smirenijem raspoloženju. Radnik je došao do gola na početku susreta, u 18. minutu poveli su preko mladog ofanzivca Bogdana Stamenkovića.

Ekipa sa juga Srbije je bila bolji rival u prvom poluvremenu, imala je inicijativu ali nije uspela da postigne više od jednog pogotka pa se na odmor otišlo sa rezultatom 1:0.

[wonderplugin_slider id=64]

Bačka je odlično odigrala u nastavku, imala je veći posed lopte i značajno je podigla nivo igre. Radnik se dugo uspešno branio, ali je njihova odbrana popustila u 78. minutu kada je kapiten gostiju Miroslav Bjeloš uspeo da izjednači i donese svojoj ekipi bod sa teškog gostovanja.

Bačkoj ovaj bod mnogo znači jer su se udaljili na tri boda od ekipe Rada koja je trenutno na poziciji koja vodi u baraž za opstanak u šampionatu.