320 takmičara na 28. Memorijalnom turniru „Dragan Tot – Totka“

0
438

BAČKA PALANKA: U nedelju (19.05.), u SRC „Tikvara“ je održan 28. po redu Memorijalni karate turnir „Dragan Tot – Totka“, a pod pokroviteljstvom karate kluba „Kizami“ iz Bačke Palanke i Šotokan karate saveza Srbije.

Ovaj odlično organizovan turnir pomogli su i Skupština opštine Bačka Palanka, Sportski savez opštine Bačka Palanka i mnogobrojni sponzori.

Pehari namenjeni pobednicima

Na turniru je učestvovalo 320 takmičara iz 25 klubova iz Srbije i po jednog kluba iz
Rumunije i BiH. Proglašena su tri najuspešnija kluba na turniru:

  1. KK „SOKO“ Novi Sad
  2. KK „ŠOTOKAN 021“ Novi Sad
  3. KK „JUKO-BANAT“ Zrenjanin
Proglašenje pobednika u generalnom plasmanu

Za domaći klub, „Kizami“ iz Bačke Palanke, nastupilo je 34 takmičara, u obe takmičarske discipline, a ukupno je osvojeno 35 medalja, od kojih 15 zlatnih, 9 srebrnih i 11 bronzanih.

KK „Kizami“

Zlatne medalje su osvojili:

  1. Serdar Sergej
  2. Blagojević Una
  3. Radišić Stefan
  4. Radulov Ivana
  5. Savić Jovana
  6. Karanović Vujadin
  7. Galić Miloš
  8. Lovrenčić Katarina
  9. Mijić Marija
  10. Kalajić Nikolina
  11. Milivojević Nenad
  12. Ivanović Miljana
  13. Petrić Jovana
  14. Kata tim (Struharik, Agić, Serdar)
  15. Borba tim (Ganić, Škrbić, Đurić)

Srebrne medalje su osvojili:

  1. Struharik Vuk
  2. Belić Nikolina
  3. Švonja Svetlana
  4. Milić Emili
  5. Zorić Aleksandar
  6. Brujić Jasmina
  7. Đurić Mihailo
  8. Ivana Tot
  9. Bjelajac Jelena

Bronzane medalje su osvojili:

  1. Golić Vuk
  2. Agić Jovan
  3. Todorić Aleksandar
  4. Knežević Luka
  5. Brujić Mihajlo
  6. Teodorović Marina
  7. Agić Danilo
  8. Novković Milica
  9. Škrbić Mateja
  10. Škrbić Aleksa
  11. Ganić Miloš

Spisak klubova učesnika:

1. K.K „HARU“ Temišvar (Rumunija)
2. K.K „VILA“ Doboj (Republika Srpska)
3. K.K „BAČKA TVRĐAVA“ Bač
4. K.K „KAMAKURA“ Beograd
5. K.K „TOKADO“ Savino Selo
6. K.K „MLADOST“ Odžaci
7. K.K „CRNI POJAS“ Titel
8. K.K „TAO-S“ Temerin
9. K.K „PARTIZAN“ Apatin
10. K.K „PARTIZAN“ Bač
11. K.K „ŠOTOKAN 021“ Novi Sad
12. K.K „SOKO“ Novi Sad
13. K.K „ČOKA“ Čoka
14. K.K „TOP FORM“ Novi Sad
15. K.K „SPARTAK ENPI“ Subotica
16. K.K „ŠID“ Šid
17. K.K „ŠABAC-FUĐIMI“ Šabac
18. K.K „BAČKA TOPOLA“ Bačka Topola
19. K.K „JUKO-BANAT“ Zrenjanin
20. K.K „REKOM“ Maglić
21. K.K „SLOBODAN VUČINIĆ“ Beograd
22. K.K „MASTER TiM“ Kula

23. K.K „FRUŠKOGORAC“ Divoš
24. K.K „KING“ Kraljevo
25. K.K „KIZAMI“ Bačka Palanka (domaćin turnira)

 

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here