Dragosavljević i Starovićka šampioni „Golden challenge – Zlatno veslo 2019“ (VIDEO)

0
1331

BAČKA PALANKA: Dana 06.07.2019. godine, u sklopu manifestacije „Dunavski bal“ održao se drugi po redu „Golden challenge – Zlatno veslo 2019.“ u organizaciji KKK „Tarkett“.


Ovo prestižno takmičenje u kajakaškom sprintu okupilo je i ove godine srpsku sprintersku elitu, ali i takmičare iz Hrvatske i Bugarske. U ukupno 38 kvalifikacionih, polufinalnih i finalnih trka na distanci od 200 metara takmičari su se borili za medalje, novčane i robne nagrade.

A evo i ko su pobednici „2. Golden challenge – Zlatno veslo“

Seniori K1-200m

  1. Dragosavljević Marko, Tarkett – Bačka Palanka (18:50)
  2. Grujić Nebojša, Zorka – Šabac
  3. Stanivuković Nemanja – Filip Višnjić – Višnjićevo

Seniorke K1-200m

  1. Starović Milica, Vojvodina – Novi Sad (18:55)
  2. Moldovan Nikolina, BSK – Borča
  3. Anja Damjanov Tarkett – Bačka Palanka

Juniori K1-200m

  1. Krnač Nikola, Tarkett – Bačka Palanka
  2. Radović Relja, Vojvodina – Novi Sad
  3. Stojkov Miloš, Bečej – Bečej

Juniorke K1-200m

  1. Damjanov Anja, Tarkett – Bačka Palanka
  2. Popović Milica, Vojvodina – Novi Sad
  3. Margić Nikolina, Begej – Zrenjanin

Seniori K2-200m

  1. Dragosavljević Marko – Vekić Stefan, Tarkett – Bačka Palanka
  2. Tajsić Radovan – Mitjev Uroš, Vojvodina – Novi Sad
  3. Milinović Bojan – Grujić Nebojša, Zorka – Šabac

Kadeti K1-200m

  1. Mišković Marko, Bečej – Bečej
  2. Ikić Damir, Tarkett – Bačka Palanka
  3. Jeftić Mihajlo, Tarkett – Bačka Palanka

Kadetkinje K1-200m

  1. Stanojev Dunja, Tarkett – Bačka Palanka
  2. Mladenović Jovana, Tarkett – Bačka Palanka
  3. Mirkov Ana, Vojvodina – Novi Sad

MIX K2-200m

  1. Moldovan Nikolina – Dragosavljević Marko, BSK Borča – Tarkett Bačka Palanka
  2. Stanojev Dunja – Karanović Luka, Tarkett – Bačka Palanka
  3. Starović Milica – Vekić Stefan, Vojvodina Novi Sad – Tarkett Bačka Palanka

 

 

 

 

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here