„Vukovi“ „melju“ protivnike

Druga srpska liga – Sever za košarkaše

670

Košarkaši „Hercegovca“ nastavili su da „terorišu“ protivnike u Drugoj srpskoj ligi – Sever.

Ekipa trenera Radomira Kisića je prošlog vikenda u trinaestom kolu trijumfovala u Ravnom Selu nad „Proleterom“ sa 95:61 (19:18, 24:15, 27:14, 25:14). Domaćini su ravnopravni bili samo u prvoj četvrtini, a onda su Gajdobrani „dodali gas“, posebno u drugom poluvremenu, i došli do više nego ubedljive pobede.

[wonderplugin_slider id=136]

„Hercegovac“ je prvoplasirani posle trinaest kola sa jedanaest pobeda i jednim porazom uz 23 boda, a u četrnaestom kolu su ovog vikenda slobodni. Ubedljivu pobedu u Ravnom Selu su ostvarili: Crnjanski 10, Dangubić 6, Đukić 10, Stojanović 5, Radovanović 19, Desnica 9, Popović 5, Lučić 16, Simić 8, Šinik 7.