Bačkopalančani su apsolutni šampioni Vojvodine u svim kategorijama

2555

BAČKA PALANKA: Prethodnog vikenda se na jezeru “Tikvara“ u Bačkoj Palanci odžalo Otvoreno prvenstvo Vojvodine u kajaku i kanuu na mirnim vodama. U konurenciji preko 500 takmičara, iz dvadeset i pet klubova, bačkopalanački KKK „Tarkett“ je iskazao apsolutnu dominaciju u svim kategegorijama. KKK Tarkett je osvojio ukupno 55 odličja. Od toga 27 zlatnih, 13 srebrnih i 15 bronzanih.

Ekipni rezultati takmičenja:

Pioniri

  1. Tarkett 88,5
  2. Bečej 59,5
  3. Dunav (Bezdan) 44

Kadeti

  1. Tarkett 157
  2. Bečej 83,5
  3. Zabrežje 54

Juniori

  1. Tarkett 136
  2. Val (Sr. Mitrovica) 71,5
  3. Tisin Cvet Senta 64,5

Seniori

  1. Tarkett 123
  2. Vojvodina (N. Sad) 91,5
  3. Tisin Cvet (Senta) 88,5

Prilog RTV 1 – Otvoreno Prvenstvo Vojvodine ( Kajak-Kanu Savez Vojvodine)Autor Miroslav Miki Karanovic.

Posted by Kajak Kanu Klub Tarkett on Monday, July 31, 2017

Osvajači medalja za KKK „Tarkett“ su:

Zlatne medalje

Kategorija pionira:

  • Dunja Stanojev K-1 1000 m,
  • J. Mladenović – N. Margić – N.Plavšić – D.Stanojev K-4 1000 m,
  • Jovana Mladenović – Dunja Stanojev K-2 500 m

Kategorija kadeta:

  • Nikola Perak K-1 1000 m,
  • Jelena Bodor K-1 1000 m,
  • J. Mladenović – N. Margić – N. Plavšić – A. Damjanov K-4 500 m,
  • Nikola Perak K-1 500 m,
  • Jelena Bodor K-1 500 m,
  • Vuk Sauer – Marko Balaš K-2 500 m,
  • N. Krnač – M. Balaš – Z. Zorić – N. Perak K-4 500 m,
  • Nikola Krnač K-1 200 m,
  • Jelena Bodor K-1 200 m,
  • Zarija Zorić – Nikola Krnač K-2 200 m

Kategorija juniora:

  • Saša Rodić K-1 1000 m,
  • Ognjen Tomić C-1 1000 m,
  • Jelena Bodor – Anja Damjanov K-2 1000 m,
  • Ognjen Tomić C-1 500 m,
  • Dragan Krnač – Saša Rodić K-2 500 m,
  • Ognjen Tomić C-1 200 m,
  • Vuk Sauer – Nikola Krnač K-2 200 m

Kategorija seniora:

  • Nemanja Stefanović C-1 1000 m,
  • Nemanja Stefanović – Ognjen Tomić C-2 1000 m,
  • Nemanja Stefanović C-1 500 m,
  • Marko Dragosavljević – Stefan Vekić K-2 500 m,
  • Nemanja Stefanović – Ognjen Tomić C-2 500 m,
  • L. Karanović – S. Stefanović – S. Vekić – M. Dragosavljević K-4 500 m,
  • Marko Dragosavljević K-1 200 m,
  • Nemanja Stefanović C-1 200 m

Srebrne medalje:

Kategorija pionira:

  • I. Damjanov – T. Kalajić – D. Bacelj – S. Rajak K-4 500 m

Kategorija kadeta:

  • Anja Damjanov K-1 1000 m,
  • Jovana Mladenović – Nikolina Margić K-2 1000 m,
  • Marko Balaš – Strahinja Božin K-2 200 m

Kategorija juniora:

  • S. Božin – A. Spremo – N. Karanović – Z. Zorić K-4 1000 m,
  • Nikola Perak – Srđan Aćić K-2 500 m,
  • Katarina Janić – Anja Damjanov K-2 500 m,
  • D. Krnač – Z. Zorić – N. Perak – S. Aćić K-4 500 m,
  • Ivona Hornjaček –Katarina Janić K-2 200 m

Kategorija seniora:

  • Simo Boltić K-1 1000 m,
  • Strahinja Stefanović K-1 200 m,
  • Strahinja Stefanović – Simo Boltić K-2 200 m

Bronzane medalje

Kategorija pionira:

  • Jovana Mladenović K-1 500 m,
  • Marko Radusin – Žarko Stanojev K-2 500 m,
  • D. Ikić – M. Jeftić – M. Bosnić – Ž. Stanojev K-4 500 m

Kategorija kadeta:

  • M. Radusin – Ž. Stanojev – S. Janić – N. Karanović K-4 1000 m,
  • Anja Damjanov K-1 500 m,
  • Jovana Mladenović – Nevena Plavšić K-2 200 m

Kategorija juniora:

  • Ivona Hornjaček K-1 1000 m,
  • Ivona Hornjaček – Jelena Bodor K-2 500 m,
  • Ognjen Tepić C-1 200 m

Kategorija seniora:

  • Srđan Aćić – Aleksa Spremo K-2 1000 m,
  • Ivona Hornjaček – Katarina Janić K-2 1000 m,
  • Saša Rodić – Dragan Krnač K-2 500 m,
  • Tijana Janić K-1 200 m,
  • Marko Dragosavljević – Luka Karanović K-2 200 m

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here