I seniorke i pionirke OK Panonije maksimalnim rezultatom do pobede

796

Seniorkska ekpa

BAČKA PALANKA: U 7. kolu Druge lige Srbije OK Panonija je na domaćem terenu zabeležila pobedu maksimalnim rezultatom 3:0 nad ekipom OK ELAN VOLLEY iz Srbobrana.
Znatno bolja i nadmoćnija igra Bačkopalančanki omogucila je glatku pobedu nad gostima. „Odbojkašice Panonije su ispostovale svaki dogovor, dale svoj maksimum i pobeda se ni jednog trenutka nije dovela u pitanje.“ – izjavila je trener Nataša Borki.
Za Panoniju su nastupile: Milovac, Majkić, Đurković, Knežević, Borki, Malivuk, Stanojev, Vojinović, Ninković, Zorić.

Pionirska ekipa

APATIN: U 4. kolu pionirkog prvenstva Vojvodine region Južna Bačka odbojkašice Panonije su pobedile u Apatinu istoimenu ekipu maksimalnim rezultatom 3:0. Ovo je Panoniji 4. pobeda trenutno se nalaze na 1. mestu.
„Iako je rezultat maksimalan igra nije bila na tom nivou, pogotovo u 1. setu gde su domaće odbojkašice bile u velikoj rezultatskoj prednosti. Drugačijim pristupom igri moje odbojkašice su uspele su da povedu i dobiju taj set.“ – izjavio je trener Stevan Nikolajević.
Za Panoniju su nastupile: Zorić, Dimitrić, Zelenoviċ, Novaković, Kolbas, Ninković, Mandić, Štrbac, Paroški i Đukić.

U narednom kolu pionirke dočekuju ekipu Voriors-a, a prvotimke igraju u Sremskim Karlovacima u subotu od 17h.