OFK Bačka – Spartak ŽK 2:1 (VIDEO)

890

BAČKA PALANKA: Fudbaleri Bačke trijumfovali su na domaćem terenu protiv Spartaka sa 2:1 u 2. kolu Superlige Srbije, a ovaj meč obeležila su čak četiri penala.

Već u 13. minutu sudija Simović je pokazao na belu tačku, ali Bjeloš nije bio precizan, pa promene rezultata nije bilo. Kaznili su Subotičani ekipu iz Bačke Palanke. Igač Spartaka Mile Savković pogodio je sa 11 metara i doveo goste do vođstva.

Odmah na početku drugog poluvremena domaćin je izjednačio preko Makarića, da bi Bačka do potpunog preokreta stigla u 71. minutu kada je ovoga puta iz penala pogodio Mićić. U međevremenu jedanaesterac za Spartak je promašio Savković.

Posle dva odigrana kola Bačka se nalazi na sedmom mestu na tabeli sa tri boda, koliko ima i tim iz Subotice, koji na šestoj poziciji.