Nova pobeda Starog grada u srpskoligaškom društvu

U potpunosti se revanširali starom dužniku

662

ČONOPLJA: U okviru 3. kola Srpske lige (Vojvodina) sastali su se domaća ekipa Sloge i bačkopalanački Stari grad.

Ove dve ekipe su debitanti u ovosezonskom srpskoligaškom društvu i veliki rivali iz prošlogodišnjeg takmičenja u Vojvođanskoj ligi (Sever). Podsetimo, njihova prošlosezonska utakmica u Bačkoj Palanci je bila prekinuta zbog incidenata i registrovana službenim rezultatom u korist Sloge.

Pogledaj: Rumenčanima Kup Vojvodine

Bačkopalančani su se ovoga puta u potpunosti revanširali ekipi iz Čonoplje iako su nakon prvih 45 minuta mreže u Čonoplji mirovale. Drugo poluvreme je u potpunosti pripalo Starom gradu. Mrežu domaćih načeo je Nemanja Krstić u 58. minutu. Na 0:2 je povisio Dušan Krajnović da bi svaku dilemu otklonio dvostruki strelac Krstić za konačih

FK Sloga (Č) – OFK Stari grad 0:3 (0:0)

Nakon odigranih 3 kola OFK Stari grad ima 6 bodova i nalazi se na bod od vodećih ekipa.

Naredni rival Staropalančana je još uvek neporažena ekipa Sloge (Novi Kozarci) a ovaj duel je zakazan u subotu (29.08.) na stadionu Starog grada od 16:30 časova.