Parovi prvog kola za sve vojvođanske šahovske lige

96

Predstojećeg vikenda počinju sa takmičenjem sve vojvođanske lige, izuzev Druge lige Srbije – grupa Vojvodina.


Većina mečeva prvog kola se igra u nedelju(6. septembar), a pojedini mečevi će biti odigrani i dan ranije. Izuzetak je Novosadska liga, u kojoj se prvo kolo igra u petak i subotu, 4. i 5. septembra.

Bačka liga Novi Sad

Srbobran – Pravi potez (Novi Sad), Vojvodina (Tovariševo) – Hercegovac (Gajdobra), Čenejac (Čenej) – DŠK „Kapablanka 1992“ (Novi Sad), Mladost (Bački Petrovac) – Detelinara (Novi Sad), Anpasan (Novi Sad) – Eđšeg (Novi Sad).

Bačka liga Subotica

Omladinac (Kucura) – Polet (Rastina), „Lajoš Šegi“ (Bajša) – Penzioner (Subotica), „Žaki Jozef“ (Stara Moravica) – Gornji Breg, Hajduk (Kula) – BTŠK (Bačka Topola), Vuk-mat (Bačka Topola) – Vulkan Protektor (Apatin).

Banatska liga sever

Naftagas 2 (Elemir) – Proleter (Zrenjanin), Radnički (Kikinda) – Bilećanin (Sečanj), Rusanda (Melenci) – Mladost (Banatski Despotovac), Napredak (Čestereg) – Proleter (Čoka), Jedinstvo (Novi Bečej) – Budućnost (Srpska Crnja).

Banatska liga jug

Unirea (Ritiševo) – „Bora Kostić” (Vršac), Alibunar – Radnički (Kovin), Banatski Karlovac – PAŠK (Pančevo), Kovačica – „Bora Ivkov“ (Banatsko Novo Selo), Bela Crkva – Sloga (Plandište).

 

Sremska liga

Stara Pazova – Srem (Sremska Mitrovica), Cement (Beočin) – Hajduk (Beška), „Car Uroš“ (Jazak) – Sloga (Inđija), Sloven 2 (Ruma) – Banovci Dunav (Stari Banovci), Šimanovci – Platičevo.

Zonska liga Srema

Radnički (Šid) – Banovci Dunav 2 (Stari Banovci), Borac (Veliki Radinci) – Sirmium (Sremska Mitrovica), Sloga 2 (Inđija) – Brile (Ruma), Deč – Sloven 3 (Ruma), Sremac 2 (Vojka) – Podunavac (Belegiš).

MOL Srem

Sirmium 2 (Sremska Mitrovica) – Rudar (Vrdnik), Donji Srem (Pećinci) – Banovci Dunav 3 (Stari Banovci), Omladinac 1 (Novi Banovci) – Omladinac 2 (Novi Banovci), Inđija je slobodna.

Severnobačka liga

Ravangradske ajkule (Sombor) – Panonija PTK (Panonija), Radnički (Tornjoš) – Vrbas, Bački Breg – Bezdan, Mladost (Oyaci) – Prigrevački šahovski klub (Prigrevica).

Južnobačka liga

Titel – Bukovac, Gimnazijalac 1 (Bačka Palanka) – Sutjeska 1 (Bačko Dobro Polje), Temerin – Selenča, Jugović 2 (Kać) – Kraljica 2 PTT (Petrovaradin), ŠK „64“ (Novi Sad) – Šajkaš (Kovilj).

Severnobanatska liga

Aradac – Mladost (Lukićevo), Zlatica – Borac (Aleksandrovo), Novi Kneževac – Jedinstvo (Ečka), Zadrugar (Lazarevo) – Petrovgrad (Zrenjanin), 2. oktobar (Kumane) – Lehel (Mužlja), Sarča (Sutjeska) je slobodna.

Južnobanatska liga

Agrostepa (Ilanya) – Bavanište, Borac 2 (Starčevo) – „Aljehin“ (Pančevo), „Bata Ćosić“ 2 (Opovo) – Radnički 2 (Kovin), Spartak (Debeljača) – Izbište, Jabuka – „Svetozar Gligorić“ 2 (Pančevo), Voja poštar (Gaj) – Padina, Čokot (Gudurica) je slobodan.

MOL Subotica

Žednik (Stari Žednik) – Potisje (Kanjiža), Polet 2 (Rastina) – Gunaroš, Sivac – Gornji Breg 2, Aleksa Šantić – Senta 2.

MOL Vrbas – Bačka Palanka

Sutjeska 2 (Bačko Dobro Polje) – Zmajevo, Kulpin – Gimnazijalac 2 (Bačka Palanka), Bačka Palanka 2 – Mladost 2 (Bački Petrovac), Velemajstor (Apatin) – Borac 2017 (Obrovac).

Novosadska liga

Jedinstvo (Rumenka) – Omladinac (Žabalj), Borac (Novi Sad) – Čenejac 2, „Mihail Talj“ (Veternik) – Šajkaš, Penzioner Nedeljko Rudić (Novi Sad) – Futog, Bubamara (Novi Sad) – Pion (Bečej), Hajduk (Čurug) – Hajduk (Gardinovci).


Pogledaj: Odigran rapid turnir u Bačkoj Palanci

 

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here