Opštinska liga Bačka Palanka: Trivunović u obe mreže

887

​​​​​​​Soko – Krivanj 3:1 (2:0)

NOVA GAJDOBRA: Igralište Sokola, sudija Duduk (Gložanio). Strelci: Tasovac u 24. i 36. i Trivunović u 93. za Soko, Trivunović u 82. minutu (autogol) za Krivanj. Žuti kartoni: Ratković, M. Adamović, Borković (Soko), Jovanović, Bujak (Krivanj).

SOKO: Crnčević, S. Adamović, Borković, Stojanović, Dragović, M. Adamović, Tasovac, Komad (Ratković), Đurica (Lučić), Trivunović (Kvržić), Ćurić.

KRIVANj: Nađ, Aleksić, Mučaj, Stanković (Bujak), Aleksi, Vasiljević, Jovanović (Kočić), Pavlov, Kočonda, Vasiljević, M. Strehski (Doboš), Salijević.

Na igralištu Sokola odigrana je fina, dobra i prava fudbalska utakmica.I da nije bilo kiše igrao bi se još bolji fudbal, jer za to su rivali bili veoma raspoloženi. Domaćini su ipak,bili bolji rival. Trivunović je posle kornera gostiju, nespretno glavom loptu poslao u sopstrvenu mrežu, ali je u nadoknadi vremena zastresao i gostujuću mrežu.

Bačka (BP) – Bački Hajduk 4:2 (0:0)

BAČKA PALANKA: Igralište Bačke, sudija Bosnić (Bačka Palanka). Strelci: Pavlović u 70. i Ahmetović u 76, 85. i 88. za Bačku, D. Radić u 68. i O. Živanović u 75. minutu za Bački Hajduk. Žuti kartoni: Balinović, Lukač, Ahmetović, Karpov, Pavlović (Bačka), Hadžić, I. Janović, Grubješić (Bački Hajduk).

BAČKA: Jarić, Gostović, Balinović, B. Lukač, B. Bjeloš, Ahmetović, D. Bjeloš, Miškov, Sokolović (Batez), V. Karpov (Bukor), Pavlović (Živanović).

BAČKI HAJDUK: Njenjić, M. Janović, Hadžić, Grubješić, I. Janović, Petrović, V. Radić, Drinić, D. Živanović, Badivuk, O. Živanbović (D. Radić).

[rev_slider alias=“norland-novi-„][/rev_slider]

Bila je to igra sa puno akcija, posebno su se isticali domaćini, koji su od mnogobrojnih šansi postigli četiri gola, a brzonogi Ahmetović čak tri. Gosti iz Bačkog Novog Sela dva puta su vodili, i igrali su otvoreno do samog kraja.

Mladost – Proleter 1:2 (0:1)

MALI BAČ: Igralište Mladosti, sudija Dražić (Bačka Palanka). Strelci: Zagorčić u 74. za Mladost, Kajtez u 15. i Z. Peliniš u 49. minutu za Proleter. Žuti kartoni: Stanković, Dobre (Mladost), Kalaba, Z. Peliniš, Lazarević, Popović (Proleter).

MLADOST: Nedić, S. Đukić, Fin, Dobre, Stanković, N. Đukić, Ćulibrk, Stefanović, Kecman (Lukač), Babić (Nemet), Zagorčić.

PROLETER: Jelača, Andrejić, Kolenc, Konkolj, Končar, Šešum, Lazarević, Ilić, Z. PelenIš, Popopvić, R. Peleniš, Antonić.

Domaćini su igrali odlično, stvorili su mnogo šansi, a postigli samo jedan gol preko Zagorčića. Gosti iz Karađorđeva, iz dva šuta, dva puta su pogodili mrežu i osvojili sva tri boda.

Slavija – Naša zvezda 0:9 (0:2)

BOĐANI: Igralište Slavije, sudija Jakić (Bač). Strelci: Pisarev u 19, 54, 60. i 83, Babić u 24, Sarletović u 62, Zec u 64, Pilipović u 70. i Kepčija u 85. minutu. Žuti kartoni: Duspara, Dević, Naumov (Slavija). Crveni kartoni: Duspara, Dević (Slavija).

SLAVIJA: Drača, Takač, Stefanović, Dević (Horvat), Kutaina, Duspara, Sekulić, Naumov, Skeja, Z. Jovanović, Smoljanski.

NAŠA ZVEZDA: Dukić, M. Vladislav, P. Vladislav, Majstorović (Danilov), Inđić, Babić, Laćarak (Spasić), Pilipović, Zec (Kepčija), Pisarev (Staletović), Potkonjak (Jovicki).

Gosti iz Silbaša, potuno su nadigrali domaću odbranu.

Bačka (D) – Orlovi 5:2 (2:0)

DESPOTOVO: Igralište Bačke, sudija Malić (Bačka Palanka). Strelci: Sekeruš u 5, 32. i 65, Makar u 47. i Malacko u 77. za Bačku, a Fodora u 85. i Savić u 90. minutu za Orlove. Žuti kartoni: Danilov (Bačka), Malešević (Orlovi).

BAČKA: Vučenović, Kapetanov (Lakić), Marković, P. Lukić, Milić, Budić (Šimun), Makar, Sekuruš (Nikolić), Malacko (Bajac), Zelen, Danilov (Gajić).

ORLOVI: D. Gašić, Malešević (Dovičin), Čubrilo, Benka (Bršadinac), Tomić (Avramović), Antonić, Maletin (M. Gašić), Jajčević, Savić, Fodora, Prole.

Kod rezultata 5:0, domaćini su malo stali, uveli mlađane rezerviste, pa su na kraju gosti uspeli da ublaže visok poraz.U domaćem timu nije bilo slabog igrača, svi su odlično igrali, ali za nijansu su odskakali Malacko, Zelen i Kapetanov.

Neštin – Borac (V) 5:1 (3:0)

NEŠTIN: Igralište Neština, sudija Bojanić (Bačka Palanka). Strelci: Vukmirović 15, S. Valentik u 25. i 63. Božin u 43. i Sič u 67. za Neštin, a Šmitran u 60. minutu za Borac.

NEŠTIN: V. Ćulibrk, Pudelka, Savić, S. Ćulibrk, Fabri, Vukmirović, Moravac, Sič, M. Valentik, Vujović, Božin, (Šmidt, Gnjatović, S. Valentik, Marinković).

BORAC: Petković, O. Međedović, N. Arbutović, Miljević, Bockov, Groznica, Šikman, Šmitran, Trebovac, Radanov (Lekić, M. Arbutović, Miklušev, N. Međedovioć, Pokrajac).

Zaslužena pobeda domaćina u komšijskom derbiju. Lepe golove su postigli Vukmirović iz šuta sa oko 20 metara i S. Valetijk u 63. minutu, iz voleja.

Pogledaj: Omladinac Miljan Marinković priključen prvom timu u Humskoj

DESPOTOVO: Bačka – Orlovi 5:2, NOVA GAJDOBRA: Soko – Krivanj 3:1, BAČKA PALANKA: Bačka (BP) – Bački Hajduk 4:2, NEŠTIN: Neštin -Borac (V) 5:1, MALI BAČ: Mladost – Proleter 1:2, BOĐANI: Slavija – Nova zvezda 0:9.

1. Naša zvezda 5 4 1 0 32:6 13

2. Bačka (D) 5 4 0 1 20:7 12

3. Soko 5 4 0 1 16:8 12

4. Neštin 5 3 0 2 20:8 9

5. Krivanj 5 3 0 2 10:10 9

6. Bačka (BP) 5 2 1 2 15:9 7

7. Orlovi 5 2 0 3 12:10 6

8. Bački Hajduk 5 2 0 3 8:9 6