Stevan Vladisavljev na prijemu u Opštini Bač

Član Kluba dizača tegova "Herkules" iz Bača osvojio je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu

155
Izvor: Opština Bač

Osvajač bronzane medalje u sportskoj disciplini dizanje tegova na ovogodišnjem prvenstvu Evrope za juniore i mlađe seniore do 23 godine, koje se održalo u Finskoj, i član Kluba dizača tegova „Herkules“ iz Bača, bio je u petak 19.11. na prijemu u Opštini Bač.

Ovog vrhunskog sportistu i jednog od dobitnika Oktobarske nagrade Bača za 2021. su u Svečanoj sali ugostili predsednik Skupštine opštine Bač, Dragan Amidžić i pomoćnik predsednika opštine Bač, Nikola Vuletić.

Stevan Vladisavljev se na pomenutom prvenstvu takmičio u kategoriji do 61 kilograma i u disciplini izbačaj zauzeo treće mesto.

Tokom jučerašnjeg prijema Stevan se u razgovoru zahvalio prvenstveno svom treneru Zoranu Panteliću na ogromnoj upornosti, posvećenosti, prenošenju znanja u usmeravanju, dok su mu domaćini čestitali postignuti uspeh i obećali dalju sistemsku podršku razvoju ovog, ali i svih ostalih sportova.

Ovom prilikom Vladisavljevu je uručen prigodan poklon – knjiga o istoriji Srbije.