Bačka propustila pobedu u poslednjim sekundama (VIDEO)

1193

BAČKA PALNKA: U pravoj prvenstvenoj utakmici u Bačkoj Palanci je viđena podela bodova.

Domaći su do prednosti došli u 74. minutu preko kapitena Krstića koji je odlično izveo slobodan udarac i sa 18 metara pogodio rašlje.

Gosti su u poslednjih petnaestak minuta krenuli na sve ili ništa i u sudijskoj nadoknadi preko Petrovića izjednačili su na 1:1.

Bačka Palanka, Stadion Slavko Maletin – Vava. Gledalaca oko 1.500.

Sudija: Manojlović (Knjaževac).

Strelci: Krstić u 74.minutu za OFK Bačku, Petrović u 90. minutu za Radnikki 1923.

Žuti kartoni: Petrović, Aleksijević, Rađen (Radnicki 1923).

OFK Bačka: Milojević 7, Veselinović 7, Marinković 7, Obrenović 7, Asani 6, Krstić 7, Dimitrić 6 (Simić -), Marković 6 (N. Stojanović 7), Milovanović 7, Đorđević 7.

Radnički 1923: Savić 6, Petrović 7, Todorović 6, Aleksijević 6 (Popović -), Nikodijević 6, Kovačević7, Ćirović 6 (Vidović -), Zdravković 7, Grbović 6, Rađen 6, Zerađanin 6 (Ilić – ).