Baraž za Srpsku ligu „Vojvodina“: Pivara pobedila Jugović

666

ČELAREVO: Stadion ČSK Pivare, gledalaca 350, sudija: Nikolić (Lovćenac). Strelci: Milanov u 4. Trivunović u 8. (iz penala), Jeftić u 26. i Ivković u 60 minutu. Žuti kartoni: Trivunović (ČSK Pivara), a Ćeran, Nikolić, Milojević i Srdić (OFK Jugović).

ČSK PIVARA: Tankosić 7,5, Vujošević 7,5, Zirić 7,5, Milanov 8,5, Jeftić 8, Tanasić 8, Jović 7,5 (Ivetić 7,5), Trivunović 7,5 (Obradov 8), Jovanić 8, Tasić 7,5, Ivković 8 (Ileš 7,5).

ČSK Pivara – OFK Jugović – 4:0

OFK JUGOVIĆ: Mladenović 6, Vuletić (Srdić 6), Ćeran 6, Vučković 6, Ris 6 (Pavlović 6), Jakšić 6, Terzić 6, Nikolić 6, Plavšić 6, Bubnjević 6, Milojević 6.

[wonderplugin_slider id=64]

Domaći su brzo došli u vođstvo, već u 4. minutu Milanov je iskosa sa leve strane šutem sa desetak metara smestio loptu u desni donji ugao golmana Mladenovića. U 8. minutu u šesnaestercu gostiju srušen je Ivković, a sudija Nikolić je pokazao na belu tačku. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Trivunović koji je udarcem po zemlji pogodio gol gol Mladenovića. Nakon kornera sa leve strane u 26. minutu Jeftić je glavom smestio loptu u mrežu za vođstvo domaćih od 3:0. Tačku na ovaj susret stavio je Ivković koji je u 60. minutu udarcem iskosa sa leve strane pogodio gol golmana Maldenovića.