ČSK Pivara poražena kod kuće u prvoj finalnoj utakmici baraža za Srpsku ligu

501

ČELAREVO: Fudbaleri Vojvodine 1928 iz Perleza su u prvoj finalnoj utakmici baraža za popunu Srpske lige grupa “Vojvodina” pred oko 600 gledalaca u gostima savladali favorizovanu ekipu ČSK Pivara iz Čelareva.

Imali su igrači ČSK-a od početka utakmice veći posed lopte i kotrolisali su igru na terenu. Prvu  šansu ostvarili su u 17. minutu kada je Tanasić sa ivice šesnaesterca pogodio prečku golmana Magde.

U 41. minutu nakon izvedenog auta lopta dolazi do Vlaučina koji je prosleđuje Niniću, a ovaj asistira Jeftiću koji u 41. minutu pogađa za 0:1.

Nedugo zatim, na samom isteku prvog poluvremena u 45. minutu, nakon izvedenog kornera lopta se odbija i dolazi do Šemića koji asistira Niniću za velikih i konačnih 0:2 za goste iz Perleza.

Druga utakmica baraža igra se u Perlezu u nedelju 30. juna od 17:30 časova.

ČSK PIVARA: Tankosić, Vujošević, Zirić, Milanov, Balinović, Tanasić, Jović, Obradov, Jovanić, Tasić, Ivković. Zamenici: Ivanović, Jevtić, Mihajlović, Leškov, Oklobdžija, Ivetić i Ileš.

VOJVODINA  1928: Magda, Šemić, Ješić, Jeftić, Živanov, Kalajdžija, Knežević, Ninić,  Malbaški, Vlaučin, Džajski.