Dinamik osvojio 10 medalja na Kupu Srbije (VIDEO)

938

Klub borilačkih sportova „Dinamik“ iz Bačke Palanke osvojio je 10 medalja na Jiu-jitsu Kupu Srbije održanom u subotu, 28. septembra 2019. godine u Novom Bečeju.

Zlatnu medalju na pomenutom takmičenju za sve uzrasne kategorije, osvojili su Aleksandar Terzić, Ivana Vladisavljev i Nikola Cesnak. Srebro su osvojili Boris Marčok, Danica Gašparovski i Aleksandar Miškov. Bronza je pripala Sofiji Karanović, Milošu Stoiljkoviću, Urošu Karanoviću i Slavku Grbiću.

[wonderplugin_slider id=174]

Razgovarali smo sa Urošem Drndarskim, profesorom fizičkog vaspitanja i diplomiranim trenerom, o počecima kluba „Dinamik“ kao i sledećim takmičenjima, u prilogu pogledajte kako izgleda ova drevna borilačka veština i kakve su impresije nakon završenog Kupa Srbije u Novom Bečeju.