Stari grad uspešan i u petoj kontroli

587

ČONOPLJA: I u petoj kontolnoj utakmici fudbaleri OFK „Starog grad“ su prikazali veoma kvalitetanu fudbalsku predstavu. Oni su gostovali kod FK „Sloga“ iz Čonoplje, trenutno drugoplasiranoj ekipi u Vojvođanskoj ligi (sever).

OFK Stari grad – FK Sloga 2:2 (1:1)

Poveli su domaćini golom Ninkovića u 23. min iz jedanaesterca. U 32. minutu Stari grad stiže do izjednačenja golom Krstića. Rezultatom 1:1 odlazi se na odmor. Stari grad je i u drugom delu nastavio sa ofanzivnom igrom i u 76. minutu, preko Vlajića, Bačkopalančani dolaze u vođstvo 1-2. U sudijskoj nadoknadi vremena domaćini ipak stižu do izjednačenja prepim golom Vidovića (90 min) i izjednačuju rezultat za konačnih 2-2.

I u ovoj, petoj, kontrolnoj utakmici Stari grad je prikazao veoma dobru igru i to protiv veoma ozbiljne ekipe Sloge, što Bačkopalančanima uliva opravdani optimizam pred početak ligaškog takmičenja u Područnoj ligi (Sombor), u kome će ova ekipa pokušati da osvoji titulu prvaka i plasira se u viši rang takmičenja.