Nové úspechy klubu Fire kick z Kulpína

Daniel Medovarský a Nikola Drača najlepší pionieri a Ivana Podkonjaková najlepšia kadetka vo Vojvodine v kick boxe

956
foto: Fire kick

Daniel Medovarský a Nikola Drača najlepší pionieri a Ivana Podkonjaková najlepšia kadetka vo Vojvodine v kick boxe.


Ivana sa pred mesiacom vo Valjeve stala tiež aj štátnou majsterkou v boxe. Daniel a Nikola si v sobotu vybojovali zlaté medaily na pokrajinskej súťaži a debutant Daniel Maglovský získal striebro. Uvádza tréner klubu bojových zručností Fire kick z Kulpína Nikola Vlaov, ktorý s hrdosťou konštatuje, že je to veľmi veľký úspech za tak malý klub, ktorý vlani mal piatich najlepších hráčov vo Vojvodine v rozličných vekových a hmotnostných kategóriách.

foto: Fire kick

Ivana Podkonjaková začala súťažiť pred dvomi rokmi a vlani už bola v dorasteneckej kategórii najlepšia vo Vojvodine a dvakrát získala zlato aj na štátnych majstrovstvách. V trénovaní boxu Ivane pomáha Nenad Zamfirović. Daniel Medovarský súťaží v pionierskej konkurencii a vlani na dvadsiatich zápasoch neutrpel žiadnu porážku. Bol najlepší na súťažiach vo Vojvodine ale aj v Srbsku. Nikola Drača vlani tiež získal zlatú medailu na Majstrovstvách Vojvodiny v Temeríne.

Nenad Zamfirović, Ivana Podkonjaková a Nikola Vlaov, foto Fire kick

Treba spomenúť, že klub má aj štátneho majstra v seniorskej kategórii. Marek Medovarský, ktorý v septembri zapísal Fakultu telesnej výchovy a športu v Bratislave, vlani bol nositeľom striebornej a zlatej medaily a štátnym reprezentantom. V kategórii juniorov na Majstrovstvách Balkánu si Marek bol vybojoval striebro.

je operatívny tréner kickboxingu, ktorý niekoľko rokov v Kulpíne vedie klub Fire kick- Vatreni udarac, v ktorom sa trénuje low kickboxing a tajlandský boxing, ako aj aeróbny kickboxing, ktorý odborne vedie jeho sestra Teodora Petej, ktorá v Kulpíne vedie aj rekreačné tréningy pre ženy a deti.

Pri intenzívnom cvičení chytáme sa do kola s ľuďmi podobne zmýšľajúcimi, neoblomnými, vytrvalými… ktorí si vážia seba a život a tak mocne spätí spoločnou silou, razia vpred. V kole, a držiac sa za ruky, vzniká silná reťaz, ktorú ťažko možno pretrhnúť. To platí nielen v športe, ale aj všeobecne v živote. Tak sa vytvára silný, zdravý duch. V zdravom tele…

 

Постави одговор

Please enter your comment!
Please enter your name here