Potreban elektro-tehničar u održavanju

1102

KOVIS GROUP je jedna od vodećih kompanija u Evropi za razvoj i proizvodnju komponenti za železničku industriju, kao što su kočioni diskovi, kućišta ležaja i razni delovi za železničku industriju i druge industrijske sektore. Sa više od 40 godina tradicije, danas se KOVIS GROUP sastoji od četiri k19ompanije, među kojima je KOVIS BP u kojoj se vrši kvalitetna obrada i finalna proizvodnja ležaja kućišta za putničke i teretne vagone.

Kompanija Kovis BP d.o.o. zbog povećanog obima proizvodnje raspisuje oglas za radnu
poziciju:

ELEKTRO-TEHNIČAR U ODRŽAVANJU

(1 izvršilac)

Mesto rada: Bačka Palanka

Opis posla:

  • Popravka i održavanje CNC mašina, elektro instalacija;
  • Prepoznavanje i otklanjanje mogućih kvarova;
  • Održavanje opreme i alata.

Uslovi:

  • SSS ili visoka stručna sprema elektro smera
  • Minimum 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • Spremnost za rad u timu,
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo:

  • Redovnu zaradu,
  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju,
  • Mogućnost napredovanja

    Prijave uz CV slati na: [email protected]

    Kontakt tel: 021/754-187

Постави одговор

Please enter your comment!
Please enter your name here