Potreban IT saradnik

1463

Real Knitting d.o.o. je internacionalna kompanija u razvoju, koja se bavi proizvodnjom čarapasa sedištem u Gajdobri.

Tražimo kvalitetne kandidate za radno mesto:

IT SARADNIK

Opis posla:

  • Pruža tehničku podršku korisnicima IT opreme u Kompaniji i daje predloge za unapređenja;
  • Servisira računarsku i mrežnu opremu u domenu svojih zaduženja;
  • Administrira mrežnu infrastrukturu u kompaniji;
  • Instalacija Windows OS-a, ERP-a i ostalih softverskih rešenja;
  • Komunicira sa tehničkom podrškom dobavljača (implementatora) softvera kao i angažovanim konsultantima.

Uslovi:

  • Neophodno je prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima (minimum 2 godine);
  • Minimum visoka ili viša stručna sprema;
  • Odlično poznavanje Microsoft Office alata;
  • Poznavanje MS SQL, MySql, servera, mreža i hardvera;
  • Poželjno iskustvo u radu sa Mikrotik mrežnom opremom;
  • Poželjno poznavanje PHP / C# ili drugih programskog jezika;
  • Sposobnost za brzo savladavanje novih tehnologija;
  • Spremnost za učenje i posvećenost radu;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Radnu biografiju možete poslati elektronskim putem (ljudski.resursi@realknitting.eu), putem pošte ili lično popuniti prijavu u fabrici.

Broj telefona na koji nas mozete kontaktirati je

021/762275

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here