Potreban serviser-inženjer elektro struke

1054

Plastma mašine za preradu plastike d.o.o. (www.plastma.net) ovlašćeni je zastupnik najvećeg svetskog proizvođača mašina za brizganje plastike HAITIAN. Osnovani smo 2002., a naše tržište obuhvata područje Srbije, Hrvatske, BiH, Makedonije i Crne Gore, sa preko 800 isporučenih mašina za brizganje do sada. Zbog povećanog obima posla, raspisujemo konkurs za radnu poziciju

SERVISER – INŽENJER ELEKTRO STRUKE

Mesto rada: Bačka Palanka

Opis posla:

– puštanje u rad mašina za brizganje plastike i prateće opreme

– dijagnostika i otklanjanje kvarova

– tehnička podrška kupcima, organizovanje obuka

– vođenje računa o lageru kritičnih rezervnih delova za servisiranje

– rad na terenu (Srbija, Hrvatska, BiH)

Obavezni uslovi:

– minimalno SSS IV stepen elektro usmerenja, poželjno visa stručna sprema (elektrotehnika, mehatronika…)

– obavezno čitanje elektro i hidrauličkih šema

– poželjno iskustvo u montaži industrijske opreme ili u radu sa opremom za preradu plastike

– obavezna vozačka dozvola B kategorije

– obavezno poznavanje engleskog jezika

– obavezno poznavanje rada na računaru

– spremnost za rad na terenu i timski rad

Šta nudimo:

– stimulativnu zaradu

– mogućnost napredovanja, plaćene obuke, stimulacije za terenski rad

– stalno zaposlenje

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, pošaljite nam vaš CV na konkurs.plastma@gmail.com najkasnije do 25. septembra 2021.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here