Potreban trgovac/administrativni radnik

10006

Euro Af doo, sa svoja tri prodajno-izložbena salona nameštaja Simfo, Matis, Jela je jedan od lidera u opremanju domova i poslovnih prostora u južnobačkom regionu. Njihovi saloni su opremljeni jedinstvenim proizvodima, pažljivo su osmišljenim, a ova firma ima skoro 20-godišnje iskustvo na tržištu i konstantno je u razvoju.

Zbog povećanja obima posla potreban je

trgovac/administrativni radnik

mesto rada: Bačka Palanka (Salon Matis)

Opis posla:

  • Prezentacija nameštaja i zaključenje prodaje;
  • Ažuriranje dokumentacije
  • Evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije
  • Rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima
  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično)
  • Popunjavanje i arhiviranje dokumenata
  • Upravljanje kasom i odgovornost za povereni novac i vrednosti
  • Ostvarivanje zadatih mesečnih planova u prodaji.

Uslovi za konkurisanje:

  • Obavezno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Minimalno srednja stručna sprema (poželjna srednja ekonomska)
  • Razvijene veštine u komunikaciji sa klijentima i prezentovanju proizvoda
  • Timski duh, organizovanost.

Nudimo:

  • Rad u profesionalnom i dinamičnom okruženju;
  • Konkurentnu zaradu.

Ukoliko ispunjavate tražene uslove i zainteresovani ste za posao, svoj CV pošaljite na email: [email protected]

Постави одговор

Please enter your comment!
Please enter your name here