Potreban trgovac u prodavnici

1195

NOPAL Lux d.o.o. je vodeći proizvođač elektroinstalacionog materijala u Srbiji, izrastao na temeljima NOPALA a.d. čije ime više od 50 godina znači vrednost, kvalitet i pouzdanost. Preduzeće zapošljava 122 radnika i posluje na jednoj lokaciji u Srbiji. Sa proizvodnim kapacitetom od 5 miliona jedinica godišnje NOPAL Lux nudi kompletan asortiman proizvoda za kućne električne instalacije.

www.nopallux.rs

Zbog povećanja obima proizvodnje otvaraju se pozicije za radno mesto:

Trgovac u prodavnici

u Bačkoj Palanci

Opis posla:

  • Prijem robe u prodavnici;
  • Održavanje robe u prodavnici;
  • Vršenje popisa robe i njena prodaja, uz prateću dokumentaciju;
  • Utovar i slaganje robe po policama;
  • Održavanje objekta ;
  • Vodjenje potrebne dokumetacije.

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme ( trgovačka, ili drugog društvenog smera);
  • Radno iskustvo: Minimum 1 godina na istim poslovima;
  • Poznavanje rada na računaru i fiskalnoj kasi;
  • Sistematičnost, organizovanost, odgovornost;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Izrazita komunikativnot i otvorenost.

Nudimo:

  • Redovna zarada;
  • Prijava od prvog radnog dana;
  • Mogućnost stalnog zaposlenja nakon 6 meseci rada;
  • Rad u dinamičnom okruženju.

Prijave slati: hr@nopallux.rs

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here