Potrebni radnici u pogonu za izradu metalnih delova

2053

NOPAL Lux d.o.o. je vodeći proizvođač elektroinstalacionog materijala u Srbiji, izrastao na temeljima NOPALA a.d. čije ime više od 50 godina znači vrednost, kvalitet i pouzdanost. Preduzeće zapošljava 122 radnika i posluje na jednoj lokaciji u Srbiji. Sa proizvodnim kapacitetom od 5 miliona jedinica godišnje NOPAL Lux nudi kompletan asortiman proizvoda za kućne električne instalacije.

www.nopallux.rs

Zbog povećanja obima proizvodnje potrebni su:

Radnici u pogonu za izradu metalnih delova

u Bačkoj Palanci

Opis posla:

  • Izrada i dorada komada po radnom nalogu,
  • Održavanje higijene radnog mesta,
  • Vodjenje potrebne dokumentacije,
  • Priprema sredstva za rad-mašine,
  • Vodjenje brige o sredstvu za rad.

Uslovi:

  • III/ IV stepen stručne spreme – mašinskog smera,
  • Poželjno znanje na računaru,
  • Sa ili bez iskustva,
  • Odgovornost, sistematičnost, organizovanost.

Nudimo:

  • Redovnu zaradu,
  • Prijavu od prvog radnog dana,
  • Mogućnost zaposlenja na neodredjeno,
  • Rad u dinamičnom okruženju.

Kontakt za zainteresovane kandidate je:

HR Služba, Nopal Lux, Bačka Palanka

Prijave slati: hr@nopallux.rs

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here