Bačka iz penala protiv Zemuna za nova tri važna boda

846

BAČKA PALANKA: Fudbaleri Bačke pobedili su Zemun 1:0 (0:0) u prvoj utakmici 22. kola Superlige Srbije.

Utakmica je odigrana po kišovitom vremenu i veoma teškom terenu. Gol odluke je postigao fudbaler koji je ušao u drugom poluvremenu, Damir Čeković, sa bele tačke u 53. minutu.

Bačkopalanački fudbaleri su imali terensku inicijativu tokom gotovo cele utakmice i više šansi u odnosu na goste. Međutim, pre svega zbog neuslova za igru nisu ih realizovali, da bi Čeković bio precizan sa bele tačke i svom timu doneo veoma važne bodove.

OFK Bačka – Zemun 1:0 (0:0)

• BAČKA PALANKA: Stadion „Slavko Maletin – Vava“.
  • Gledalaca oko 1.000. Sudija: Brdar (Novi Sad).
  • Strelac Čeković u 53. minutu iz jedanaesterca.
  • Žuti kartoni: Švonja, Balabanović (OFK Bačka), Šaranov, Božović, Lečić, Beljić (Zemun).

OFK BAČKA: Jevrić -, Varga 7, Švonja 7, Ilić 7, Živković 7, Bjeloš 8, Mićić 7 (Čeković 8), Balabanović 7, Makarić 8 (Šarac -), Đorić 7, Luković 7 (Trivunović -).

FK ZEMUN: Šaranov 6, Božović 5, Vuković 6, Pajović 6, Asani 6, Luković 6, Kiso 5 (Stojanović-), Mladenović 6, Lasickas 6, Lečić 6 (Milošević -), Beljić 6 (Marković –).