Bačka – Napredak 1:4 (VIDEO)

783

BAČKA PALANKA: Napredak je stigao na stadion „Slavko Maletin Vava“ posle poraza od Radnika na domaćem terenu i sa samo dva osvojena boda u prve tri utakmice. Domaća Bačka je u ovaj duel ušla posle tri uzastopna poraza na početku ovosezonske Super lige Srbije.

Izabranci Nenada Sakića  su se pokazali u lepom svetlu i sa gostovanja u Bačkoj Palanci poneli sva tri boda zahvaljujući ubedljivom trijumfu 4:1 (2:1) nad ekipom OFK Bačke.

Gosti su posle prvih 25 minuta igre stigli do dva gola prednosti preko Miloša Vulića i Nenada Šljivića, a domaćima nije pomogao gol kojim su smanjili prednost Napretka u 39. minutu.

U poslednjih 20 minuta Napredak je dovršio započeti posao i golovima Envera Alivodića i Slobodana Uroševića stigao do prvog prvenstvenog trijumfa.

OFK Bačka je ubeležila četvrti uzastopni poraz i u ranoj fazi prvenstva nagovestila da je čeka grčkevita borba za opstanak u Super ligi.