Бачка поражена у Добановцима

Будућност – Бачка 1-0

278
Извор: ОФК Бачка

Фудбалери Бачке одиграли су и своју трећу утакмицу на овим припремама и доживели минимални пораз резултатом 1-0, а једини гол пао је у 67. минуту сусрета.

Утакмица није била лепа за око, али је зато била борбена са доста дуела, агресивности и залагања свих играча са веома мало правих шанси за постизање погодака. Обе екипе стајале су тактички дисциплиновано на терену, те је ова утакмица личила на праву првенствену утакмицу за бодове. На крају Будућност – Бачка 1-0.

Екипа Бачке наступила је у следећем саставу: Мићановић, Мандић, Илић, Петрић, Кошанин, Јелић, Миленковић, Каришић, Шарац, Тодоровић, Богдановић Ву.

У других 45. минута играли су још: Тороман, Мажић, Вјештица, Радовић, Вукмановић, Самуел, Левићанин, Богдановић Ве, Луковић, Марковић, Стојсављевић.