Stadion: Železničara
Gledalaca: 150
Glavni sudija: Gnjatović Marko
Pomoćnici: Radjenović Uroš i Radjen Predrag
Strelci: 0-1 4. min Bogdanović Vu. 1-1 Ilić 45+1 iz jedanaesterca, 1-2 Todorović 89. min
Žuti kartoni: Marković, Protić, Tomović (Železničar), Milojević, Košanin (Bačka)
Crveni karton: Košanin u 44. min

ŽELEZNIČAR: Živković, Kostić, Konatar, Plavšić, Petrović, Ilić, Marković (od 83. min Tomović), Bečelić (od 60. min Kovačević), Djordjević (od 83. min Mićić), Protić, Jovanović (od 28. min Regan)

BAČKA: Milojević, Mijatović, Milenković (od 90. min Džodan), Košanin, Radonjić (od 71. min Todorović), Bogdanović Vu (od 77. min Njamculović), Kostić, Keča (od 46. min Ristovski), Mandić, Karišić, Petrić

U utakmici 4. kola Prve lige Srbije ekipa Bačke je kao gost savladala ekipu Železničara rezultatom 2-1 (1-1)

Čim je sudija Gnjatović dao znak da utakmica počne, ekipa Bačke je krenula agresivno ka golu Živkovića i već u trećem minutu susreta povela golom posle odlične akcije po desnoj strani.

Domaća ekipa je uspela da uspostavi ravnotežu na terenu tek kada su u 44. minutu postali brojčano jači pošto je Bačka ostala bez Košanina koji je morao na tuširanje pre vremena.

Već u nadoknadi prvog poluvremena Železničar poravnava rezultat na 1-1 golom Brane Ilića iz jedanaesterca i tim rezultatom otišlo se na pauzu.

U nastavku Železničar agresivniji, ali Bačkopalančani se uspešno brane i kroz polukontre i kontre ugrožavaju gol domaćina.

U 89. minutu 1-2, odlična akcija “Plavih” i gol Todorovića za nova tri boda.

Železničar – Bačka 1-2. Bravo Plavi!