FK Soko – Nerešeno u prvom meču baraža, uskoro revanš

FK Soko - FK Lipar (2:2)

1052

NOVA GAJDOBRA: U subotu 12. juna u 17:30 časova na stadionu u Novoj Gajdobri, snage na zelenom terenu odmerili su fudbaleri iz Nove Gajdobre i Lipara.

Fudbaleri novogajdobranskog “Sokola” remizirali su 2:2 sa gostima iz Lipara. Domaći su u dva navrata stizali prednost gostiju. Najpre su gosti poveli sa bele tačke početkom prvog poluvremena.

“Soko” je do izjednačenja stigao u drugom poluvremenu golom Rodića. Potom greška domaće odbrane koju igrač “Lipara” koristi sjajnim udarcem sa preko 20 metara i ponovo dovodi goste u prednost.

Nadu domaćima pred revanš vraća Tasovac na asistenciju Rodića i postavlja konačan rezultat – 2:2.

Revanš meč je na programu u sredu, 16. juna, u isto vreme, na istom mestu (17:30h).