Goleada u Bačkoj Palanci. Tekstilac ipak odneo bodove Starom gradu

Srpska liga - Vojvodina

292

BAČKA PALANKA: U subotu (02.10.), u utakmici 8. kola Srpske lige (Vojvodina), između Starog grada i Tekstilca iz Odžaka videla su se dva različita poluvremena.

Prvo poluvreme je u potpunosti pripao ekipi Tekstilca. Het trik je postigao Galić i na odmor se otišlo sa 0:3. Niko od prisutnih nije mogao da veruje da će se Stari grad vratiti u meč ali prvo je Kostić sa bele tačke smanjio zaostatak na 1:3, da bi sa dva pogotka Tasića Stari Grad izjednačio rezultat. Kada su svi pomislili da domaćini imaju snage da totalno preokrenu utakmicu, Odžačani su iz jedanesterca prelomili utakmicu za konačnih

Stari grad – Tekstilac 3:4

Stari grad se nalazi na 13 mestu sa 6 osvojenih bodova. Tekstilac je treći na tabeli sa 16 bodova i 4 pobede u nizu.