Javor bolji od Bačke (VIDEO)

Bačka zabeležila još jedan poraz u nizu

228

IVANJICA: U utakmici 8. kola Prve lige Srbije, koja je odigrana juče (23.09.) u Ivanjici, fudbaleri Javor Matisa savladali su OFK Bačku rezultatom 2:0 (1:0).

Ivanjičani su po hladnom i kišovitom vremenu bili bolji od gostiju iz Bačke Palanke i zabeležili četvrtu pobedu u prvenstvu.

Na prvi gol se nije dugo čekalo, posle izvedenog kornera u 5. minutu Ibrahim Tanko donosi prednost od 1:0. Gosti se nisu predavali pa su u prvom poluvremenu zabeležili nekoliko šansi, ali bez dobre završnice, pa se na odmor otišlo sa prednošću Javora.

Drugo poluvreme počinje dominacijom domaćih, Eliomar Silva postiže fenomenalan pogodak u 60. minutu, što se i ispostavilo kao krajnji rezultat.

U utakmici 9. kola OFK Bačka će ugostiti ekipu Ivanjice, a meč je zakazan za nedelju (26.09.) u 15 časova na stadionu „Slavko Maletin Vava“ u Bačkoj Palanci.