Opštinska liga Bačka Palanka: Kontrom do bodova

514

Bački Hajduk – Bačka (D) 0:1 (0:1)

BAČKO NOVO SELO: Igralište Bačkog Hajduka, sudija Milešević (Bačka Palanka). Strelac: Sekuruš u 43. minutu. Žuti kartoni: Grubješić, Drinić, N. Nikolić (Bački Hajduk), Lakić, Sekuruš (Bačka). Crveni karton: Peulić, na klupi (Bački Hajduk).

BAČKI HAJDUK: Njenjić, O. Živanović, Hadžić, Petrović, Grubješić (J. Nikolić), J. Janović, T. Nikolić, Drinić, D. Živanović, D. Nikolić, D. Radić (Karić).

BAČKA: Pagač, Bajac, Lakić, Grujić (Danilov), Budić, Marković (Gajić), Makar (I. Nikolić), Kapetanov, Zelen, Šimun, Sekuruš.

Igrači Bačke iznenadili domaćine. Iako su fudbaleri Bačkog Hajduka imali nekoloiko prilika nisu iskoristili. A i golman gostiju Pagač, bio je sjajan. osti izveli jednu kontru postigli gol i došli do pobede.

M. Mališić

[rev_slider alias=“belotehna-nova“][/rev_slider]

Mladost – Bačka (BP) 6:1 (3:1)

MALI BAČ: Igralište Mladosti, sudija Dević (Bačka Palanka). Strelci: Agbaba u 10, 65. i 72, Bjelobrk u 22, Doroški u 38. i Zagorčić u 81. za Mladost, Miškov u 23. minutu za Bačku.Žuti kartoni: N. Đurić (Mladost), Ahmetović (Bačka).

MLADOST: Medić, S. Đukić (Kovačević), Bjelobrk, N. Đukić, Babić, Zagorčić, (Nemet), Doroški, Štrbac (Miletić), Stanković, Dobre, Agbaba (Lukač).

BAČKA: Jarić, Balinović (V. Karpov), B. Lukač, B. Bjeloš, Miškov, D. Bjeloš, Staletović, Pavlović (Živanović), Nađ, Štajn, Ahmetović.

Domaćini su mogli slaviti i mnogo ubedljivije.Imali su bezbroj povoljnih šansi.

N. Đukić

Orlovi (BP) – Krivanj 1:1 (0:0)

KARAĐORĐEVO: Igralište Orlova sudija Dragić (Bačka Palanka).Strelci: Prole u 59. za Orlove, a Pavlov u 82. minutu za Krivanj. Žuti kartoni: Antonić, Marković, Savić, Gajdobranski (Orlovi), Kočonda, Spasić (Krivanj).Crveni karton: Salijević (Krivanj).

ORLOVI: Klisarić, Marčeta, Kopanja, Marković, Savić, Majkić, Prole, Gajdobranski, Avramović, Antonić.

KRIVANj: Cehmajster, Jovović, Pavlov, Aleksi, Dragić, Končoda, Salijević, Spasić, Doboš, M. Strehski, Karačonji.

I pored toga što su domaćini poveli gosti su krenuli agresivnije, bobenije i na kraju plod takve igre je izjednačenje..

P. Bršadinac

Borac (V) – Soko 0:1 (0:0)

VIZIĆ: Igralište Borca, sudija Lalić (Bačka Palanka).Strelac: Borković u 81. minutu (iz penala).Žuti kartoni: Trebovac, Fabri, Darko Šmitran, N. Međedović, Lekić (Borac), Dragović (Soko).

BORAC: Petković, Miklušev, N. Arbutović, Fabri, O. Međedović, Groznica, Pokrajac, Trebovac, Darko Šmitran, Lekić, M. Međedović.

SOKO: Crnčević, Borković, Nešković, Dragović, Stojanović, Gušić, Tasovac, M. Adamović, Dangubić (Adamović), Đurica (Knežević), D. Ratković (Komad).

U lepoj fudbalskoj igri domaćini, su bili mnogo bolji rival.Stvorili su mnogo prilika, izveli mnogo lepih akcija, ali nisu uspeli da realizuju ni jednu šansu. A onda su pogrešili i gosti su slavili s bele tačke.

S. Šmitran

Slavija – Proleter 2:3 (0:3)

BOĐANI: Igralište Slavije, sudija Jokić (Bačka Palanka).Strelci: Z. Jovanović u 67. i 74. za Slaviju, Stojanov u 23, Batez u 37. i Kalaba u 63. minutu za Proleter. Žuti karton: B. Horvat, Smoljanski, Petrović (Slavija), Šešum (Proleter).

SLAVIJA: Čuprot, Takač, Stefanović, Babiuć, B. Horvat, Dević, Petrović, Sekulić (Rackov), M. Drača (Z. Jovanpović), L. Drča (V. Horvat), Smoljanski.

PROLETER: Andrejić, Hergotić, Ilić, Končar, Šešum, Malinović, Batez, Popadić, R. Pelimiš, Stojanov, Kalaba.

Gosti su u prvom delu postigli tri gola, ali u nastavku nisu imali snage. Međutim, domaći strelci su bili neprecizni.

A. Horvat

Naša zvezda – Neštin 5:0 (3:0)

SILBAŠ: Igralište Naše zvezde, sudija Hornjak (Gajdobra). Strelci: Pisarev u 14, 23.i 45, P. Vladislav u 51. i Torić u 75. minutu. Žuti kartoni: Pisarev (Naša zvezda), Pudelka (Neštin).

NAŠA ZVEZDA: Mitrović, Potkonjak (Majstorović), Grnja, Inđić, Babić (Danilov), P. Vladislav (Torić), Pilipović (Mirkov), Jovicki, Čubrilo, Pisarev, M. Vladislav.

NEŠTIN: Jakšić, M. Valentik, S. Ćulibrk, Pudelka, Bakoš, Moravac, L. Božin, Vujović, S. Valentik, Vukmirović (Sič), Gnjatović.

Zaslužena pobeda igrača Naše zvezde.Obzbedili su pobedu, kvalitetnom i efikasnom igrom. Nalepši trenutak na utakmici je gol Torića glavom.Ispružio se, i sigurno, letio kroz vazduh više od dva metra i onda sa penala loptu glavom poslao u protivničku mrežu.

M. Budić

KARAĐORĐEVO: Orlovi – Krivanj 1:1, BAČKO NOVO SELO: Bački Hajduk – Bačka (D) 0:1, VIZIĆ: Borac – Soko 0:1, MALI BAČ: Mladost – Bačka . 6:1, SILBAŠ: Naša zvezda – Neštin 5:0, BOĐANI: Slavija – Proleter 2:3.