Opštinska liga Bačka Palanka: Raspoloženi Silbašani

481

Naša zvezda – Bački Hajduk 7:1 (2:1)

SILBAŠ: Igralište Naše zvezde, sudija Krneta (Bačka Palanka). Strelci: Danilov u 12, 55. i 65, Pisarev u 45. i 50, Spasić u 59. i Staletović u 61. za Našu zvezdu, I. Janović u 43. minuti za Bački Hajduk. Žuti kartoni: Danilov, Laćarak (Naša zvezda), Njenjić, Drinić (Bački Hajduk).

NAŠA ZVEZDA: Abadžić, M. Vladislav, P. Vladislav, Potkonjak, Inđić (Torić), Danilov (Panić), Laćarak (Jovicki), Pilipović, Babić, Pisarev (Staletović), Spasić (Kepčija).

BAČKI HAJDUK: Njenjić, Hadžić, M. Janović (Petrović), Bojić, I. Janović, D. Živanović, M. Nikolić, Drinić, D. Nikolić, Badivuk, T. Nikolić (J. Nikolić).

Domaćini su igrali odlično, stvorili su mnogo šansi, a postigli svega sedam golova. Gosti su još donekle, u prvom poluvremenu i pružali nekakav otpor, ali u nastavku domaćini su ih prosto pregazili.

Proleter – Bačka (D) 0:4 (0:1)

KARAĐORĐEVO: Igralište Proletera, sudija Dević (Bačka Palanka). Strelci: Malacko, Milić i Kapetanov.

PROLETER: Andrejić, Kelenc, Konkolj, Kajtez, Kalaba, Lazarević, Nikolić, Ilić (R. Peleniš), Popović, Maksimović, Batez.

BAČKA: Vučenović, Bajac, Budić, Kapetanov, Đaković, Milić, Šimon, Malacko (Gajić), Lukić, (Makar), Zelen (Nikolić), Sekeruš.

Bila je to igra sa puno akcija, posebno su se isticali gosti.

Neštin – Soko 1:0 (1:0)

NEŠTIN: Igralište Neština, sudija Bosnić (Bačka Palanka). Strelac: S. Valentik u 40. minutu. Žuti kartoni: Vukmirović, Moravac, M. Valentik (Neštin), S. Ratković, M. Adamović (Soko).

NEŠTIN: V. Ćulibrk, M. Valentik, Savić (Fabri), Gnjatović, Pudelka, S. Ćulibrk, Božin, Vukmirović, S. Valentik (Sič), Vasilić, Moravac.

SOKO: Crnčević, Borković, Nešković, Đurić, Stojanović (S. Ratković), Tasovac (D. Ratković), M. Adamović, Kvržić (Gušić), Rodić (Đurica), Trivunović, S. Adamović.

Domaćini su propustili dosta povoljnih prilika, ali ipak, su postigli ol preko S. Valentika.

[rev_slider alias=“matis-namestaj-novooo“][/rev_slider]

Mladost – Borac (V) 3:0 (1:0)

MALI BAČ: Igralište Mladosti, sudija Malić (Bačka Palanka). Strelci: Stanković u 37, Zagorčić u 79. i Stefanović u 84. minuti. Žuti kartoni: S. Đukić (Mladost), O. Međedović, N. Arbutović (Borac).

MLADOST: Nedić, Kovačević, Babić, N. Đukić, Ćulibrk, S. Đukić (Lukač), Doroški, Stefanović, Kecman (Nemet), Stanković (Uščimlić), Dobre (Zagorčić).

BORAC: Đurica, Trebovac, O. Međedović, N. Arbutović, Miljević (Pokrajac), Šikman, Šmitran (Nikolić), M. Arbutović (Komnenić), Lekić (Jelenić), N. Međedović (Kerkez).

U lepoj fudbalskoj igri domaćini su bili bolji rival. Stvorili su mnogo prilika, izveli mnogo lepih akcija, i uz to postigli tri gola.

BAČKA PALANKA: Bačka – Orlovi 1:4, NEŠTIN: Neštin – Soko 1:0, KARAĐORĐEVO: Proleter – Bačka (D) 0:4, BOĐANI: Slavija – Krivanj 0:2, SILBAŠ: Naša zvezda – Bački Hajduk 7:1, MALI BAČ: Mladost – Borac (V) 3:0.

1. N. zvezda 9 8 1 0 50:9 25

2. Bačka (D) 9 6 1 2 31:12 19

3. Soko 9 5 2 2 20:11 17

4. Neštin 9 5 1 3 29:17 16

5. Krivanj 9 5 1 3 17:17 16

6. Mladost 9 5 0 4 24:15 15

7. Bački Hajduk 9 4 1 4 17:19 13

8. Bačka (BP). 9 3 2 4 20:17 11