Opštinska liga Bačka Palanka: Silbašani jesenji prvaci

886

Naša zvezda – Bačka (D) 2:1 (2:0)

SILBAŠ: Igralište Naše zvezde, sudija Mudrić (Bačka Palanka). Strelci: Pisarev u 8. i 13. za Našu zvezdu, a Bajac u 90. minutu za Bačku. Žuti kartoni: Danilov, Laćarak, P. Vladislav, Jovicki (Naša zvezda), Lukić (Bačka).

NAŠA ZVEZDA: Abadžija, M. Vladislav, P. Vladislav, Majstorović, Inđić, Potkonjak (Babić), Laćarak, Danilov (Torić), Pilipović, Jovicki, Pisarev (Spasić), Spasić (Panić).

BAČKA: Vučenović, Šimun (Lakić), Kapetanov, Zelen, Đaković, Milić, Lukić, Budić (Gajić), Sekuruš (Bajac), Makar, Malacko (Marković).

Zaslužena pobeda igrača Naše zvezde. Domaćinima je trebalo samo 13 minuta da bi obzbedili pobedu, i tako potvrdili da su najbolji tim ove jeseni.

Slavija – Soko 0:0 (prekinuto u 20. minutu)

BOĐANI: Igralište Slavije, sudija Tošić (Bačka Palanka).

SLAVIJA: Drača, Takač, Sekulić, Dević, Duspara, Z. Jovanović, A. Kutina.

SOKO: Crnčević, Borković, Nešković, Dragović, Stojanović, Gušić, Tasovac, Lučić, Rodić, D. Ratković, Đurica.

Domaćini počeli utakmicu sa sedam igrača.Pošto se Sekulić povredio, sudija je morao da prekine meč i to već u 20. minutu.

Mladost – Krivanj 1:5 (1:1)

MALI BAČ: Igralište Mladosti, sudija Jakić (Bač). Strelci: N. Đukić u 25. za Mladost,a Kočonda u 45. (iz penala), 50, 65, 70. i 78. minutu za Krivanj. Žuti kartoni: Doroški, Lukač (Mladost), Vasiljević, A. Strehski, Karačonji, Salijević (Krivanj).

MLADOST: Medić, Kovačević, Fin, Dobre, Stanković, N. Đukić, S. Đukić, Babić, Doroški, Kecman, Nemet (Lukač).

KRIVANj: Nađ, Jovović, Mučaj, Aleksi, Kočić, Pavlov, Kočonda, Salijević, A. Strehski, Karačonji, Vasiljević (Cehmajstor).

[rev_slider alias=“belotehna-nova“][/rev_slider]

Gosti su iznenadili. Igrali su odlično, stvorili su mnogo šansi, a Kočonda je sam iskoristio pet. N. Đukić je za domaćine postigao gol iz slobodnog udraca s 20 metara.

Proleter – Bačka (BP) 1:1 (0:0)

KARAĐORĐEVO: Igralište Proletera sudija Dudok (Gložani). Strelci: R. Peleniš u 72. za Proleter, a Ahmetović u 62. minutu za Bačku. Žuti kartoni: Kalaba, Lazarević, Kajtez, Konkolj (Proleter), D. Bjeloš, Pavlović, Živanović (Bačka).

PROLETER: Andrejić, Herbotić, Konkolj, Kajtez, Kalaba, Lazarević, R. Peleniš, Popadić (Antonić), Popović, Maksimović, Z. Peleniš (Puškar).

BAČKA: Jarić, Gostović, B. Lukač, B. Bjeloš, Kordološ, Ahmetović, D. Bjeloš, Živanović, V. Karpov, Pavlović.

Gosti su doputovali sa samo deset igrača, bili bolji rival, čak su i poveli, a i pored toga što su domaćini poravnali rezultat, gosti su bili bliže pobedi.Nisu iskoristili neke dobre šanse.

Borac (V) – Bački Hajduk 1:3 (1:2)

VIZIĆ: Igralište Borca, sudija Tošić (Bačka Palanka).Strelci: N. Arbutović u 38. za Borac, a I. Janoviić u 10, M. Nikolić u 24. i D. Nikolić u 70. minutu za Bački Hajduk.

BORAC: Đurica, Miklušev, N. Arbutović, Miljević, O. Međedović, N. Međedović, Trebovac, Groznica (Kerkez), Šmitran (Nikolić), M. Arbutović, Lekić (Pokrajac).

BAČKI HAJDUK: Njenjić, Hadžić, O. Živanović, Drinić, I. Janović, Bojić, M. Nikolić (J. Nikolić), D. Živanović, D. Nikolić, Badivuk, T. Nikolić.

U lepoj fudbalskoj igri, gosti su bili bolji rival.Stvorili su mnogo prilika, izveli mnogo lepih akcija, i uz to postigli tri gola. I, N. Arbutović je postigao veoma lep gol posle akcije, i kada je izbio sam ispred golmana Njenjića, onda ga je onako rutinski savladao.

Neštin – Orlovi 4:2 (1:1)

NEŠTIN: Igralište Neština, sudija Dević (Bačka Palanka). Strelci: Moravac u 44. i 69, S. Ćulibrk u 55. i Božin u 62. za Neštin, a Maletin u 37. i Prole u 50. minutu za Orlove. Žuti kartoni: Savić, Vasilić, Moravac (Neštin), Tomić, Prole (Orlovi). Crveni karton: Pudelka (Neštin).

NEŠTIN: V. Ćulibrk, M. Valentik, Savić, Gnjatović, Pudelka, S. Ćulibrk, Božin, Fabri, S. Valentik, Vasilić (Vujović), Moravac (Marinković).

ORLOVI: D. Gašić, Polić, Benka, Bršadinac, Savić, Fodora, Prole, Maletin, Čubrilo (Jajčević), Tomić, Antonić.

Umalo iznenađenje u Neštinu.Protiv favorizovanih domaćina Orlovi su dva puta vodili, ali na kraju gosti su bili ipak nadigrani i bodovi su prema očekivanju osvojli domaćini.

Pogledaj: Omladinske škole OFK Bačka i FK Crvena zvezda potpisale protokol o saradnji

NEŠTIN: Neštin – Orlovi 4:2, KARAĐORĐEVO: Proleter – Bačka (BP). 1:1, BOĐANI: Slavija – Soko 0:0 (prekinuto u 20. minutu), SILBAŠ: Nova zvezda – Bačka (D) 2:1, MALI BAČ: Mladost – Krivanj 1:5, VIZIĆ: Borac – Bački Hajduk 1:3.

1. N. zvezda 11 10 1 0 55:10 31

2. Soko 11 7 2 2 26:11 23

3. Bačka (D) 11 7 1 3 43:14 22

4. Neštin 11 7 1 3 36:19 22

5. Krivanj 11 6 1 4 22:21 19

6. Bački Hajduk 11 5 2 4 21:21 17

7. Mladost 11 5 2 5 26:21 16

8. Orlovi 11 4 1 6 22:22 13