Glavni sudija: Aleksandar Živković
Pomoćnici: Milovan Ristić, Aleksandar Djurdjević
Strelci: Aganspahić 0-1 7. min
Žuti kartoni: Stojanović (Bačka)

Utakmica na stadionu Slavko Maletin “Vava” za goste iz Novog Pazara imala je imperativ pobede dok za domaće fudbalere samo značaj prestiža.

Ekipa Novog Pazara je bolje ušla u utakmicu i preko Aganspahića već u 7. minutu došla do prednosti od 1-0 i to vođstvo mudro sačuvali do kraja prvog poluvremena, iako je Bačka imala nekoliko povoljnih prilika za poravnanje rezultata.

[rev_slider alias=“podunavlje-2-„][/rev_slider]

U drugih 45. minuta obe ekipe su usle otvoreno i viđena je brža i tečnija igra.

Bačka je zaigrala brže, poletnije, ali su igrači Novog Pazara bili bliži postizanju pogodka preko Aganspahića i Trtovca.

Bačka nikako ne može da postigne gol, glavni problem koji je prati jeste realizacija te će se zbog neefikasnosti “Plavi” od naredne sezone takmičiti u Prvoj Ligi Srbije, dok su Novopazarci današnjim trijumfom još uvek u trci za opstanak u društvu najboljih.

Na kraju Bačka – Novi Pazar 0-1.

BAČKA: Milojević, Paradjina, Mijatović (od 58. min Proković), Radjen(od 32. min Mihailović), Nedeljković, Pantić (od 73. min Aleksić), Eskić, Ratković (od 58. min Njamculović), Zličić, Žakula, Stojanović

NOVI PAZAR: Drobnjak, Cisse, Delimedjac (d 71. min Pešukić), Gigić (od 46. min Kiković), Kojić, Mijić (od 62. min Kurti), Nikčević (od 46. min Mićić L.), Stojiljković (od 46. min Hadzibulić), Trtovac, Vlajković, Aganspahić

Pogledaj: OFK Stari Grad – Radnički 1912 bez golova