Plavima bod u Novom Pazaru (VIDEO)

U Novom Pazaru u 17. kolu Super lige Srbije sastali su se Novi Pazar i Bačka

249

U prvih 45. minuta domaćin je delovao agresivnije i stvorio je dve tri dobre prilike za promenu rezultata ali se rezultat nije menjao. Bačka je preko Ratkovića mogla do prednosti u 40. minutu, ali se krilni napadač gostiju nije najbolje snašao.

U drugih 45. minuta gosti su zaigrali nešto otvorenije te su delovali opasnije po gol Drobnjaka. U 68. minutu Eskić i Ratković su imali kolosalnu priliku da dovedu ekipu Bačke u vođstvo, ali se Ratković nije najbolje snašao. Spahić se u 78. minutu našao u dobroj šansi da savlada Milojevića, ali je njegov šut glavom završio pored gola.

Backa je u 86. minutu opet preko Ratkovića mogla do prednosti. Visoki napadač gostiju je odlično skočio i šutirao glavom tik iznad prečke gola Drobnjaka.

Do kraja nije bilo prilika za promenu rezultata, tako da je ovaj susret završen nerešenim rezultatom, Novi Pazar -Bačka 0-0.