Nakon novog poraza Trivo Ilić podneo ostavku

STARI GRAD – HAJDUK 1912 1:2 (0:1)

1205
Trivo Ilić

Srpska liga Vojvodina 4. kolo, 04.09.2021. Stadion Stari Grad.
Sudije: glavni – Petrović Dejan, pomoćni – Radosavljević Vladimir, Rašković Boško, četvrti – Ćirović Nikola. Delegat – Dakić Milan, kontrolor – Đukanović Ilija.

Stari Grad: Vlajić, Ilić V, Gluvić M, Torbica, Zeljković, Rodić, Ilić M, Kostić, Gluvić B, Bajović, Zekić. U drugom poluvremenu su igrali i Simović, Adamek, Ćirić i Kedža.

Hajduk 1912: Drinčić, Arežina, Jančić, Lazić, Šušnjar, Matijević, Laćarak, Macanović, Božović, Vujošević, Vuković.

Bledo izdanje naših momaka.

OFK Stari grad nije uspeo ponoviti lepršavu igru iz prethodnog kola. Protivnička ekipa se od početka pokazala kao tvrd orah. Nije išlo kako treba ali je Stari grad ipak nekako iz jedne gužve povedeo sa 1:0 i na poluvreme su otišli sa prednošću.
U drugom poluvremenu smo videli dominaciju protivničke ekipe u kom su postigli 2 identična pogotka, nakon kornera glavom. Nakon utakmice trener Triva Ilić je podneo ostavku.