U Despotovu odlična fudbalska predstava

524

Minulog vikenda odigrano je 8. kolo Opštinske lige Bačka Palanka. Pogledajte kratke izveštaje.

Bačka (D) – Neštin 5:1 (2:0)

DESPOTOVO: Igralište Bačke, sudija Krneta (Bačka Palanka). Strelci: Sekeruš u 22, 37, 50. i 80, i Šimon u 53. za Bačku, a S. Ćulibrku u 63. minutu za Neštin. Žuti kartoni: Zelen, Đaković, Malacko (Bačka), Pudelka, S. Ćulibrk, Vasilić (Neštin).

BAČKA: Vučenović, Bajac, Budić, Kapetanov, Đaković, Milić, Šimon, Malacko (Gajić), Lukić (Makar), Zelen (Nikolić), Sekuruš.

NEŠTIN: V. Ćulibrk, M. Valentik, Savić, Fabri, Pudelka, S. Ćulibrk, Božin, Gnjatović (Vujović), S. Valentik, Vasilić, Moravac.

Domaćini su propustili dosta povoljnih prilika, ali ipak su postigli čak pet golova. Gosti su mogli mnogo više, ali odbrana domaćina je igrala čvrsto i uvek je na vreme sprečila akcije gostiju.

G. Ćulibrk

Krivanj – Proleter 3:2 (1:1)

SELENČA: Igralište Krivnja, sudija Malić (Bačka Palanka). Strelci: Spasić u 23, Karačonji u 56. (iz penala) i Kočonda u 60. za Krivanj, a Kajtez u 39. i 78. minutu za Proleter. Žuti karton: Spasić (Krivanj).

KRIVANj: Nađ, Kočić, Jovović (Mučaj), Aleksi (Stanković), Pavlov, M. Strehski, A. Strehski, Karačonji, Vasiljević, Spasić (Doboš), Kočonda (Cehmajster, Salijević).

PROLETER: Andrejić, Kelenc, Konkolj, Kajtez, Kalaba, Lazarević, Nikolić, Ilić (R. Peleniš), Popović, Maksimović, Batez.

Bila je to igra sa puno akcija, posebno su se isticali domaćini u drugom poluvremenu, od mnogobrojnih šansi postigli su samo još dva gola.

D. Jovović

Borac (V) – Naša zvezda 0:3 (0:2)

VIZIĆ: Igralište Borca, sudija Čurić (Bačka Palanka). Strelci: Pisarev u 18. (iz penala), Laćarak u 37. i Danilov u 52. minutu. Žuti kartoni: O. Međedović, N. Međedović (Borac), Majstorović, Babić, Spasić (Naša zvezda).

BORAC: Đurica (Petković), Miklušev, O. Međedović, N. Arbutović, Miljević, Pokrajac, Šmitran, Trebovac, Bocka, M. Arbutović (Aleksić), N. Međedović (Kerkez).

NAŠA ZVEZDA: Dukić, Majstorović, Danilov, Spasić, Laćarak, Pilipović, Zec, Pisarev, M. Vladislav, Staletović, P. Vladislav, Inđić, Kepčija, Babić, potkonjak, Jovicki, Torić.

Gosti iz Silbaša igrali su odlično, stvorili su mnogo prilika, a postigli svega tri gola. Laćarak je postigao lep gol iz slobodnog udarca s 25 metara, a Danilov posle ubačene lopte iz auta, bio je sam na drugoj stativi i samo je ćušnuo loptu u mrežu.

M. Budić

Orlovi – Mladost 0:1 (0:1)

KARAĐORĐEVO: Igralište Orlova, sudija Dević (Bačka Palanka). Strelac: Dobre u 40. minutu. Žuti kartoni: Kovačević, Stefanović (Mladost). Crveni karton: Fin (Mladost).

ORLOVI: D. Gašić, Dovičin (Bršadinac), Benka, Savić, Maletin, Fodora, Bundalo, Antonić, Prole, Avramović (Jajčević), Čubrilo (Polić).

MLADOST: Nedić, Kovačević, Fin (Kecman), N. Đukić, Ćulibrk, S. Đukić (Lukač), Babić, Stefanović, Stanković, Dobre, Zagorčić.

U lepoj fudbalskoj igri mlađani domaćini su bili bolji rival. Stvorili su mnogo prilika, izveli nekoliko lepih akcija, i to je nije bilo dovoljno za pobedu. Gosti su iskoristili svoju najbolju šansu i zato su i slavili.

P. Bršadinac

Soko – Bačka (BP) 2:0 (1:0)

NOVA GAJDOBRA: Igralište Sokola, sudija Jovkić (Bačka Palanka). Strelci: Đurica u 27. i Tasovac u 62. minutu.Žuti kartoni: Crnčević, Tasovac, Trivunović, M. Adamović (Soko), B. Lukač, Ahmetović, Sokolović (Bačka). Crveni karton: Dragović (Soko).

SOKO: Crnčević, Matković, S. Adamović, Dragović, Stojanović (S. Ratković), Tasovac (D. Ratković), M. Adamović, Komad (Gušić), Đurica (Nešković), Trivunović, Čurić (Rodić).

BAČKA: Jarić, Gostović, Balinović, B. Lukač (I. Lukač), B. Bjeloš, Dražić (Kordološ), D. Bjeloš, Ahmetović (Miškov), Sokolović, V. Karpov, Pavlović.

Bez iznenađenje u Novoj Gajdobri, favorizovani domaćini su nadigrali goste u svemu. Propustili su nekoliko šansi, a poveli su iz gužve. Najprisebniji je bio Đurica.

U nastavku borbenom igrom osvojili su sva tri boda.Gosti su imali čak i šansu sa penala da poravnaju rezultat.Nisu gosti u tome uspeli, a odmah u kontri Tasovac je postigao gol za konačnih 2:0.

R. Anđelić

Bački Hajduk – Slavija 3:0 (2:0)

BAČKO NOVO SELO: Igrališpte Bačkog Hajduka, sudija Jakić (Bač).Strelci: D. Nikolić u 32, T. Nikolić u 41. i D. Živanović u 87. minutu.

BAČKI HAJDUK: Njenjić, Segedi, M. Janović, Hadžić, D. Živanović, Bojić, D. Nikolić, Drinić, J. Nikolić, Badivuk, T. Nikolić.

SLAVIJA: Drača, Takač, Kutina (D. Kutina), Dević, Naumov, Skeja, Smoljanski, Sekulić, Horvat, Z. Jovanović, Nađ.

Zaslužena pobeda domaćina. Mogli su igrači Bačkog Hajduka slaviti i ubedljivije.Malo su se domaći strelci ispromašivali.D. Nikolić je postigao gol iz šuta s 16 metara. T. Nikolić i D. Živanović su postali strelci posle uspelih kontri.

M. Milišić

Rezultati:

KARAĐORĐEVO: Orlovi – Mladost 0:1, VIZIĆ: Borac – Naša zvezda 0:3, BAČKO NOVO SELO: Bački Hajduk – Slavija 3:0, SELENČA: Krivanj -Proleter 3:2, DESPOTOVO: Bačka – Neštin 5:1, NOVA GAJDOBRA: Soko -Bačka (BP). 2:0