Marko Dragosavljević treći na Svetskom kupu u Segedinu

244

Na Svetskom kupu u Segedinu, koji se održava od 24. do 27. septembra, bačkopalanački kajakaš Marko Dragosavljević osvojio je treće mesto u finalnoj trci K1-200.

On je trku izveslao u vremenu 35.11 sec. Prvo mesto je osvojio italijan Andrea Domenico Di Liberto (34.80 sec.), dok je drugi bio mađarski takmičar Kolos Csizmadia koji je veslao u vremenu 34.98 sec.

[rev_slider alias=“princeza“][/rev_slider]

Boje Srbije na ovom takmičenju brani dvadesetosmoro takmičara predvođeni selektorom Pavlom Jovanovim. Osim selektora sa takmičarima su i treneri Đurica Levnajić, Miroslav Rodić, Nenad Kosijer, Milenko Našagaćin, Slaviša Stajović, Uroš Pavlović i Čaba Feher.

Svetski kup u Segedinu jedino je takmičenje ove sezone.

Pogledaj: Marko Dragosavljević kroz projekat Training Ground nam predstavlja Srbiju iz drugog ugla